Клуб "Виноградарі Прикарпаття"

Мета створення клубу

Спілкуючись з людьми ми часто чули і самі не одноразово переконувались в тому, що куплений на ринку саджанець гинув або не давав очікуваного результату. В даній проблемі є дві причини: саджанець не пристосований до наших умов або невмілий догляд за рослиною. А скільки разів куплене в магазині вино не відповідало затраченим коштам… і на все це витрачений час, здоров’я та гроші. Саме це і наштовхнуло ініціативну групу: Лучина Михайла Юрійовича, Семеніва Дмитра Володимировича, Семенів Оксану Володимирівну, Остаповича Ігора Володимировича, Зварича Василя Петровича до створення клубу.

Розпочинаючи власну історію 14 лютого 2010 року І дегустаційним з’їздом клубу “Виноградарі Прикарпаття” в Народному домі “Княгинин” ми віримо в те, що наш клуб буде розвиватись і процвітати як наше славне місто яке, як свідчить історія, також започатковувалось з сіл Княгинин (1449р) та Заболоття (1437р). За період зростання Івано-Франківськ став не просто обласним центром з населенням в 232,2 тисяч чоловік (станом на 1 листопада 2008 року), що займає площу 3,89 тис. га, а одним із найкрасивіших міст України.

Хочеться подякувати усім друзям, знайомим і просто хорошим людям які розуміли, підтримували і допомагали нам у нелегких починаннях. Особливу подяку за розуміння та підтримку висловлюємо депутату міської ради та директору Народного дому “Княгинин” Сімонович Ліліані Володимирівні.

Мета нашого клубу – впровадження виноградарства на Прикарпатті!