Клуб "Виноградарі Прикарпаття"

IX дегустаційний з’їзд виноробів Клубу “Виноградарі Прикарпаття”

Свято вина на Прикарпатті.
Черговий 9-й дегустаційний з’їзд виноробів Прикарпаття відбувся цього року 10 лютого напередодні дня св.. Валентина. Саме до цієї дати і свята всіх закоханих , дев’ять років тому, групою ентузіастів і любителів винограду та вина був створений ,, Клуб ,,Виноградарі Прикарпаття ’’. Кожен рік ми вдосконалювали наш захід як у плані якості самої дегустації так і в проведенні дійства, надавали ознак святковості з участю театралізованих персонажів, проведення конкурсів та вікторин. Старалися, щоб наша дегустація запам’яталася учасникам та гостям не тільки смакуванням вина, а й хорошим настроєм, гарним відпочинком та приємною зустріччю із друзями. Коли як не зараз, взимку, ми маємо найбільше часу для спілкування, обговорення різних професійних виноградарських проблем, скласти плани на новий сезон , обмінятися досвідом і посадковим матеріалом . Тим більше, що на наші з’їзди завжди приїжджають гості з багатьох областей України.
Проходив з’їзд виноробів та виноградарів у ВПУ-21 м. Івано-Франківська. Училище готує висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій в т.ч. і ковалів. Юні майстри мали можливість провести виставку кованих виробів.
Розпочався цьогорічний захід із класичної музики у виконанні юної скрипачки Юлії Мірзоєвої. Гарна музика зарядила всіх присутніх на позитивний настрій і вдале проведення свята вина. Від міської ради з привітальним словом виступив Володимир Устинський. Він відмітив значний внесок товариства у розвиток виноградарства і виноробства на теренах Прикарпаття. А ,, Свято винограду та вина ’’ , яке ми проводимо кожного року в кінці літа, збирає у Івано-Франківську до 30-ти тисяч гостей і туристів відмітив пан Володимир.
Не виноградом єдиним живуть виноградарі клубу. Багато хто займається садівництвом, бджільництвом, вирощуванням різних рідкісних і нетрадиційних рослин. Тому цікавою виявилася розповідь Володимира Марковського, директора групи компаній ,, Солодка долина ’’ із м. Долина. Підприємство займається вирощуванням посадкового матеріалу лохини в лабораторних умовах методом Інвітро . Сертифікований розсадник займає площу біля 30-ти гектарів. У планах Михайла Миколайовича з допомогою і порадою клубу закласти молодий виноградник.
До дегустаційного з’їзду вийшов у світ черговий номер клубного журналу на сторінках якого проводився фото конкурс ,,Щаслива мить ’’. Переможцями стали Мирослава Романюк, Богдан Гаморак і Степан Гайдук. Їм були вручені дипломи і садові секатори.
Дегустація пройшла у спокійній невимушеній обстановці. Всі присутні, а особливо гості, відзначили високу організацію заходу і якісний рівень вин поданих на дегустацію. По закінченні комісія підбивала підсумки, а Степан Гайдук заповнив час очікування своїми дотепними гуморесками про справи наші виноградарські, чим і підняв настрій у присутніх.
Свято вина закінчилося і ми як завжди говоримо — до нових зустрічей .
Богдан Гаморак член клубу ,, Виноградарі Прикарпаття ’’ моб. 096 777 98 40
Переможці дегустації.
Сухі виноградні вина.
1 місце Семенів Дмитро вино під назвою -Бако-
2—Балан Михайло—Сандра-
3—Коробко Василь—Розе—
Напівсухі виноградні вина.
1—Іванічок Богдан—Поліське—
2—Лучин Михайло—Кадарка—
3—Павліковськтй Генадій—Рубін—
Напівсолодкі виноградні вина.
1—Ляшенко Сергій—Фантазія—
2—Васильків Василь—Наталі—
3—Коробко Василь—Букет Прикарпаття—
Перехідним кубком нагороджений Ляшенко Сергій. За найбільшу кількість балів в усіх лігах.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *