Виноградарі Прикарпаття

Клуб ВП => Преса про нас => Тема розпочата: Ярослав від 25 01, 2012, 09:16*Назва: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 25 01, 2012, 09:16*
В Івано-Франківську пройде дегустаційний з'їзд виноробів клубу Виноградарів Прикарпаття
В Івано-Франківську відбулося засідання Клубу Цікавих Зустрічей та членів клубу Виноградарів Прикарпаття, який був створений 14 лютого 2010 року в Народному Домі Княгинин і за два роки діяльності отримав багато позитивних відгуків від мешканців не лише нашого міста, а й області. За цей час значно збільшилась кількість членів клубу.

 На засіданні обговорювалось багато питань присвячених розвитку виноградарства в нашому регіоні. Особлива увага була приділена питанню розвитку виноградаства в монастирях Прикарпаття. Членами клубу було прийнято рішення про співпрацю з монастирями і надання їм допомоги в садінні та вирощуванню винограду.

 Окрім того, після численних виступів та обговорення головою клубу повторно обрано Семеніва Дмитра, професійного виноградаря з багаторічним стажем.

 Також прийнято рішення відзначити дворічну діяльність клубу проведенням 12 лютого 2012 року третього дегустаційного з'їзду виноробів клубу Виноградарів Прикарпаття.
 25 Січня 2012, 8:54
http://paralleli.if.ua/news/18786.html


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 15 02, 2012, 08:55*
Прикарпатський Киш-миш, франківська Аркадія

Щонайменше 25 сортів винограду ростуть і дають щедрі врожаї на Франківщині. Як садити й доглядати лозу, плекати грона й перетворювати їх на вишукані вина, готові розказати і показати учасники Клубу «Виноградарі Прикарпаття». 7-го листопада Клуб влаштовує семінар. Франківців чекають о 14.00 у народному домі «Княгинин».

 
Наперекір сльоті й морозам

Уважається, що через надмірну вологість, сильні північні вітри, морозяні зими і обмаль сонячних днів Івано-Франківщина є несприятливим для виноградарства регіоном. Але знайшлися завзятці, які спростували агрономічний присуд своїм досвідом.

Уже десять років культивує лозу на своїй присадибі (в районі Братів Майданських) франківець Дмитро Семенів. Не просто вирощує виноград задля власної втіхи - досліджує, яким із сортів комфортно у нашому регіоні. З більше 60-ти зразків, які за цей час пройшли через його руки, пан Дмитро вибрав 25 найкращих. Сорти винограду, що пройшли апробацію кліматом і ґрунтом, є районованими.

Районовані виногради стійкі до холодів і хвороб, здатні за коротке літо наливати великі грона і тішити своїх господарів гарними врожаями. Ідея вирощувати власне районовані сорти лози згуртувала довкола Дмитра Семеніва однодумців та послідовників. Півроку тому вони об'єдналися в Клуб.

«Наразі в Клубі «Виноградарі Прикарпаття» - 43 учасники з Франківська та районів області», - розповідає активіст спілки Василь Зварич. Що дає таке об'єднання? Можливість отримувати перевірені і якісні саджанці. Можливість безкоштовно вчитися виноградарству та виноробству - безпосередньо в успішних колег та на семінарах. Можливість започаткувати власну справу. «Пораховано: вирощування винограду в кілька разів рентабельніше за вирощування картоплі», - стверджує пан Василь. Його рекомендації стосуються сортів Аркадія (великогронний білий), Арго (великогронний синій), Киш-миш (великогронний білий без кісточок), Рожева Ізабелла (універсальний сорт).
Відповідальні за лозу

«Ми переконалися, що на Прикарпатті варто садити надранні, ранні і середньоранні сорти винограду, - пояснює Василь Зварич. - Рекомендуємо висаджувати саджанці у травні, після того, як минуть традиційні весняні приморозки. Осінь для виноградарів - пора заготівлі садивного матеріалу й укриття винограду на зиму».

Саме так: виноград потребує укриття. Це ще одна аксіома, винесена виноградарями Клубу зі спільного досвіду останніх п'яти років. Виразна зміна погодних умов, коли літо стає дедалі вологішим і теплішим, а зима більш морозяною і вітряною, змусила переглянути принципи догляду за лозою. «Минулого року у багатьох підмерзли навіть витривалі ізабельні сорти, - каже пан Василь. - Тож ми вирішили практикувати укриття виноградників». Як саме закутати виноград, спілчани обговорюють на форумі клубного сайту - www.clubvp.if.ua.Долучитися до навчань та дискусій, які практикують у Клубі, може кожен. Адже спілка виноградарів працює передовсім для загалу. У найближчих планах Клубу - створення у Франківську Школи виноградарства і Школи виноробства, відновлення традиції монастирських виноградників, організація постійних практичних занять.

Кілька заходів, на яких городяни можуть побачити, що то воно таке районовані виногради, помацати і навіть скуштувати їх, були започатковані минулого року. Щороку 14 лютого у нашому місті проходитиме Дегустаційний з'їзд виноградарів Прикарпаття. На День міста Клуб проводитиме ярмарок саджанців. А у другій половині серпня кожного року відбуватиметься Свято винограду - виставка-дегустація власне виноградних ягід.

«Ми запроваджуємо відповідальність учасників Клубу за поширення лози, - каже Василь Зварич. - Кожен, хто придбає саджанець винограду, отримує наші брошури з докладними рекомендаціями стосовно догляду та візитку. Впродовж трьох років - до першого врожаю - людина, що продала саджанець, патронує його. Відповідає на запитання, якщо потрібно - допомагає вибрати місце, посадити, сформувати кущ тощо».
Майже за Плінієм

Хочеш бути щасливий один день - випий склянку вина. Хочеш бути щасливий усе життя - посади виноградну лозу. Давньоримський філософ Пліній, якого вважають батьком цього афоризму, залишив шість трактатів про виноградарство. У них він писав про користь вина і ягід. Учасники Клубу не гірше за Плінія знаються на цьому. Тому присвячують наступний семінар використанню винограду і зокрема - винам. Про це розкажуть спеціалісти - лікар-валеолог Марія Пахолюк та дипломований сомельє, прізвища якого наразі не відкривають. «Збережемо інтригу», - посміхається пан Василь. І додає, що знавець винопиття винятково тямить у насолоді процесу.

Наталія КУШНІРЕНКО

Галицький кореспондент
http://gk-press.if.ua/node/3870


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 17 02, 2013, 21:39*
Статті про четвертий дегустаційний з"їзд в різних джерелах:
- http://firtka.if.ua/?action=show&id=32041
- http://www.report.if.ua/poglyad/poglyad/vyznachyly-naykraschi-vyna-prykarpattya
- http://photo.ukrinform.ua/ukr/current/photo.php?id=520435
- http://kolomyya.org/se/sites/pb/49355/
- http://www.galychyna.if.ua/index.php?id=single&tx_ttnews%5BcalendarYear%5D=2013&tx_ttnews%5BcalendarMonth%5D=2&tx_ttnews%5Btt_news%5D=22135&tx_ttnews%5Bpointer%5D=0&tx_ttnews%5Bmode%5D=1&tx_ttnews%5BbackPid%5D=24&cHash=143850bc4e
- http://www.report.if.ua/sotsium/sotsium/vynograd-zakrye-vsi-dirky


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 16 09, 2013, 12:20*
Ще одне посилання на ЗМІ - http://www.gk-press.if.ua/node/5246


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 31 10, 2013, 21:57*
Калуська  газета  "Вікна"  про  нас   http://vikna.if.ua/news/category/articles/2013/10/07/14734/view


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 12 11, 2013, 12:27*
Відео ТРК ВЕЖА про дегустацію Wine Time http://vezha.org/suspilstvo/n_28014/v_ivanofrankivsku_provodjat_lektsiyi_z_degustatsiyi_vyn_(video).html


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 15 01, 2014, 00:41*
замітка про посадку виноградника в монастирі - http://ugornyky-monastyr.if.ua/vynohradari-prykarpattya-dopomahayut-bratiji-vyroschuvaty-vynohrad/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 16 06, 2014, 15:29*
Прикарпатські Діоніси )))))   - http://vikna.if.ua/news/category/culture/2013/10/07/14734/view


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 16 06, 2014, 21:09*
Уважно прочитав статтю... Якщо чесно - написано дуже примітивно і неграмотно... журналіст зовсім не "в темі"...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 16 06, 2014, 22:44*
Так завжди )))))) нажаль.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 26 06, 2014, 08:14*
Прочитав статтю є зауваження але це є промоція кл.ВП Думаю що настає питання про тісніший звязок з пресою потрібна людина яка взяла на себе цю функці


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 26 06, 2014, 12:12*
Яка ще людина потрібна!!! В нас же є цілий заступник голови по звязкам зі ЗМІ!!! Ми ж тут цілу бюрократичну машину розведемо...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 26 06, 2014, 20:59*
я бачу рішення цієї проблеми у наступному - потрібно підсилювати групу яка б займалась звязками з ЗМІ під керівництвом Остаповича. Це не питання збільшення кількості членів Правління, це питання знайти таких людей серед членів Правління які б могли взятись за цю справу. Якщо таких людей не знаходиться тоді шукати таких людей серед членів Клубу ВП і вводити в Правління замінюючи "баласт" який не працює.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 26 06, 2014, 21:21*
Ярослав я думаю це питання поставимо на правлінні тим більше що стоїмо перед фестивалем


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ігор Ткач від 01 09, 2014, 10:12*
Бачу, що колеги пишуть про публікації в ЗМІ як "непрофесійні і помилкові", "журналіст не в темі"...

Мушу сказати таке:
1) журналісти пишуть про тисячі речей і "бути в кожній темі" неможливо, десь близько до теми може бути людина з досвідом 40 років;
2) читачі - не є професіоналами, їм тонкощів не треба - повірте на слово, важливо знати що є виноградарі, виноград в наших краях родить, кожен може стати виноградарем якщо захоче і коротко як це зробити + промоція заходу.
3) "глибока тема" є для спеціальних і тематичних журналів.
4) правдивий журналіст щораз вчиться більшого, так що людину треба запрошувати наступного разу взнати щось більше.

Не претендую на істину, але маю таку точку зору як журналіст.
Хотілося аби хтось зголосився мені "відкрити тему", бо маю вільну ділянку землі :-)
Буду вдячний всім, хто допоможе в цій справі.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 04 09, 2014, 08:29*
п.Ігор радий бачити Вас на нашому сайті,допомогти можуть всі наші клубники зголосіться до Дмитра Семеніва зайдіть до нього і будете мати всю інформацію


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 04 09, 2014, 21:08*
Звичайно, пане Ігорю, ви маєте рацію про те що журналісти пишуть, пишуть, пишуть про все і про вся... але.... Журналіст-професіонал, беручись за якусь статтю, обовязково вивчить тему, ввійде в курс, проконсультується... і видасть нормальну професійну статтю. А, початківець-вискочка викладе набір слів і речень і вже думає що він супер-пупер журналіст. Всюди повинен бути професійний і виважений підхід. Тому і так зараз ціняться професіонали у всіх сферах. Ми ж знаємо скільки зараз болтунів, і піарщиків, і до чого вони доводять ситуацію в тій чи іншій сфері...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: sasha від 22 09, 2014, 19:12*
Стаття на правді
http://www.pravda.if.ua/news-63791.html


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 16 02, 2015, 22:45*
Про  наш   5  Дегустаційний  з"їзд   в  інтернеті  : http://kurs.if.ua/news/u_frankivsku_na_degustatsiynomu_zizdi_vynorobiv_vybyrayut_krashchi_vyna_z_mistsevyh_vynogradiv_14430.html,
 
http://kurs.if.ua/news/na_degustatsiynomu_zizdi_vynorobiv_prykarpattya_vyznachyly_krashchi_vyna_sezonu_14451.html


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 01 03, 2015, 09:17*
Відгуки про дегустації http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=4624&page=402


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: мирослава романюк від 01 03, 2015, 17:56*
Вітаю форумчан! Дякую Марії Антонівні за участь у нашій дегустації і шороші відгуки про це свято.  Добре, що є інтерес до подій у нашому клубі серед виноградарської спільноти. Це тішить і стимулює до праці. Михайло Юрійович, ви, як заступник голови клубу по напрямку виноробства і  учасник форуму виноград інфо, проінформуйте, будь ласка, читачів форуму про наше свято.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 01 03, 2015, 23:28*
Підтримую Мирославу.Там слово може замовити і Собчишин .Він там дає всім фору ,але з нами чогось не спілкується.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 02 03, 2015, 08:25*
Шановні друзі, а тут немає ніяких обмежень. Кожен учасник форуму має право висловити свої висновки по дегустації і зробити допис, це не є якийсь звіт державної структури до вищестоячої інстанції. Пишіть... чим більше дописів, тим більше реклами для нашого клубу...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: мирослава романюк від 02 03, 2015, 13:05*
П. Михайло володіє повною і точною інформацією про представлені зразки вин для дегустування і їх виробників, знає,  як оцінили дегустацію наші гості. На мою думку,його  повідомлення буде найважливіше і найілюстративніше, а ми підтримаємо.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 22 03, 2015, 17:44*
Ось такий відгук від п. Марії Костик з м. Ялта про наш дигустаційний з'їзд написаний на "Форумі виноградарів" (повідомлення #4013)
http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=4624&page=402

15 февраля была на дегустации в Ивано-Франковске. Дегустировали 40 образцов в четырех номинациях: сухие,полусладкие,десертные и плодовые. Хорошие вина были во всех номинациях.Все было очень здорово организовано. В дегустации принимали участие более 100 человек из нескольких областей, и что особенно радует-много молодых. Спасибо огромное организаторам и популяризаторам виноградной лозы в Прикарпатье.
__________________
С уважением, Костик Мария Антоновна.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 22 03, 2015, 17:55*
Ще один відгук про наш дег. з*ізд
http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=4624&page=403

Думаю гости фестиваля, ради приличия ждали, что первыми с постом здесь на форуме выступит кто-то из организаторов, и выложит для завязки хотя-бы две-три фотографии. Фотографов и фотоаппаратов слава Богу было о-очень много.
Автору созданной темы о Фестивале наверное также нужно сменить название уже существующей августовской темы в примерно такую "Фестивали вина и винограда в Ивано-Франковске", и уже туда поститься.
Поскольку пост не по теме ветки, то коротко.
Фестиваль и его организация была на высшем уровне. Гостей встречали и проводили с улицы за 200-300м, что говорит о большой гостеприимности Прикарпатцев. Не откладывая в долгий ящик для гостей решался вопрос обеда, который кстати был в бюджетном варианте, а также за потребности и нечевки в отеле.
Зал большой и в посадочных местах за тремя рядами столов без стеснения и тесноты все, кроме счетной комисии (сидели за отдельными столами) разместились.
Бокалы для дегустации были выполнены с ненавязчивым логотипом Клуба (прозрачность логотипа не напрягала зрение).
Закусок на столе хватало, а воды хватило в притык, из-за использование её также и для ополаскивания бокалов. Наверное стоило продумать вариант протирки бокалов между дегустациями, кроме имеющейся емкости для слива остатков пробы.
Относительно вин (плодово-ягодные не беру во внимание). Несмотря не название лиги "Сухие вина", в этой линейке сухих вин не было. Эти вина, как на мой вкус, были с остаточным сахаром. Если быть до конца откровенным, не обижайтесь Земляки, но вина мягко говоря были c долей водички, чем конкурсанты этим приемом возможно, как вариант, понижали излишнюю кислотность. В принцыпе мой список совпал с победителями. Если быть чесным и откровенным до конца, то дегустации было представлено определенное количество окисленых вин, как по цвету, так и с неприятным вкусом и послевкусием. Непонятно, как они попали на дегустацию.
Остальные лиги не коментирую, поскольку фантазия виноделов со спиртом и натуральным сахаром там была на высоте, наверное также для сглаживание излишней кислотности.
Что не понравилось мне, как и моим соседям по столу - блуждение по рядах виноделов, вина которых принимают участие в конкурсе, и агитацией за определенный свой номер. Оказывыается эти номера им известны, и как результат - один из призов в лиге в кармане. Это явление неприпустимо.
Возможно я подошел к оценке очень критично - отпечаток профессии. Но считаю это откровенно справедливым. Ведь все мы стремимся к качеству. И если на черное будем говорить белое, то в результате ни к чему не придем, и даже не продвинемся.
Вот так коротко. В целом праздник удался красочным и организован на высоте. Много новых знакомств и приятных воспоминаний. За это респект Клубу и принявшим участие в организации клубчан.
Возможно пост немножко критичный, но зато честный и без придирок. А без доли здоровой критики успеха мы не достигнем.
__________________
З повагою Зіновій
Мій сайт: http://vinestryj.at.ua/Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 22 03, 2015, 18:01*
Моя відповідь =
п.Зеновій,дякую за обширний аналіз нашого дег.з*їзду ,ніяких образ за правду. 1--за обмежену кількість води,візьмем на увагу,витирати бакали на дегустаціях не прийнято,тільки змив. 2-за окисленість деяких вин звернув увагу і п.Богдан Павлій,пропустили -нехватка в нас професійного технолога. 3--номерація вин(даю голову на відріз) знають вина під номерами тільки Дмитро Семенів і Василь Зварич,робили роботу вечором в суботу і до 3-години ночі.Хто переміг знали першими, тільки рахувальна комісія-4 чл.,навіть мені не кажуть хоч я просив(взнав як ї всі)Професійна дегустація це кількість вин-6-9,можливість не більше 16 вин. а в нас самі бачете,дуже багато бажаючих...п.Микола Параскевич подає ідею проводити більш професійні дегустації між виноробами з різних областей,що по цій ідеї думає виноградна громада?...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: sasha від 05 05, 2015, 21:16*
http://pravda.if.ua/news-77019.html точніше про п.Тімка


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 06 05, 2015, 07:31*
Звичайно, журналіст, не звернув увагу на таку річ як 30-50 кг винограду з куща. Це буде не вино а ... Та і для споживання - виноград не набере своїх кондицій із за перевантаження кущів. Кожен виноград може винести певне навантаження. Стаття - явно рекламний хід для Гошківа В.В.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 08 05, 2015, 21:01*
Ярослав,в любій статі,в пресі, найдемо неточності--не помеляється тільки той що не робить   але згадка про виноградарство це є промоція виноградарства ^97


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 08 05, 2015, 21:09*
Пане Михайло, пора вже вирости з повзунків.... Бачу ти від любої згадки в пресі про виноград починаєш мліти як молода дівчина від першого поцілунку.... Інформація порвинна бути об'єктивною і реальною...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 08 05, 2015, 21:34*
Мені 54-р.я не є бізнесмен в виноградарстві ,це моя відушена,люба людина яка любить виноград-це рідна мені людина,ми всі різні,Ярослав але без нас не має клубу----це буде мені боляче   ....


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 08 05, 2015, 22:17*
Міша, я теж не 18-річний бахур.... Є трохи життєвого досвіду, а багаторічна робота з людьми в сфері послуг багато чого вчить і дає достатньо "корму" для аналізу...Дуже хочеться бути оптимістом, не люблю песимістів, але реальність, як завжди ставить всі крапки над "і"...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 15 05, 2015, 10:11*
Наскільки зрозумів вихід журналу (№6) відкладено на невизначений термін???


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 17 05, 2015, 20:42*
А чому не ставиш прямо питання нашому редактору...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 18 05, 2015, 09:14*
Сайт  "Курс"про виставку-продаж  саджанців  http://kurs.if.ua/news/yarmarok_sadzhantsiv_klubu_vynogradari_prykarpattya_vidbuvsya_u_ivanofrankivsku_19083.html


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 07 08, 2015, 20:46*
Друзі,в суботу -18,10год.по обласному радіо*КАРПАТИ*(дротове)          буде озвучено інтервю -поїздка членів кл.ВП. до СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО чол. монастиря.,а також і по київському ЕФМ.  В неділю о 13.10 і в 21.10год. по обл.ЕФМ.*КАРПАТИ*


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Святослав від 01 09, 2015, 08:41*
Приємно вражений сайтом!
Так тримати!


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 17 09, 2015, 22:43*
Прохання до  тих, хто ставить  запитання пишить  в  відповідній темі.Питання , які  написані і не  будуть відповідати  темі  будуть  удалятися.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 21 09, 2015, 14:42*
Друзі,ця сторінка не для цоьго обговорення,треба дотримуватись правил


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 21 09, 2015, 15:45*
Так, пане Михайло, приймаю цей закид, в подальшому буду відповідно реагувати на пости не по темі...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 23 09, 2015, 21:26*
В сороковому номері газети ,,Земля моя Годувальниця,, буде коротенька замітка і фото про  наше свято.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Timok1970 від 24 10, 2015, 10:21*
Стаття на правді
http://www.pravda.if.ua/news-63791.html
Офіційна точка зору клубу  Виноградарі Прикарпаття яку представляє голова Клубу Дмитро Семенів полягає в тому що всі наведені у статті факти стовно мого виноградника цілком відповідають дійсності. Стосовно нападок окремих осіб рекомендовано не звертати уваги.Тільки в цьому сезоні було відвантажено більш півтонни мускатного винограду Гібрид Білий в тому числі більше двох центнерів членам клубу Виноградарі Прикарпаття. На середину жовтня цукристість була така що сок не міг забродити тому довелося розбавляти соком менш солодих сортів. Гошків В. В.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 25 10, 2015, 20:08*
     Чесно кажучи, такої офіційної точки зору клубу затвердженої головою клубу у нас НЕМАЄ. Постійно доводиться бувати на зустрічах одноклубників, щось про таке не чув. Міг десь пан Дмитро висловити свою думку, повторюю, свою особисту думку але не позицію клубу. Тому що всі питання які йдуть від клубу обговорюються і затверджуються на зборах колективу. Так що пане Гошків ви і тут "філософствуєте" як і на всх інших форумах ;)
   І взагалі у виноробстві і виноградарстві при наданні технічних характеристик винограду немає такої одиниці вимірювання як "дуже солодкий", є поняття Брікс чи %%. І ви, як досвідчений виноградар, винороб і селекціонер зимостійких сортів повинні це знати а не оцінювати "народними" одиницями виміру, типу синій, білий, солодкий, смачний.... І сказавши конкретно кількість цукру у вашому винограді всім стане зрозуміло його потенціал. А для бродіння є ЧКД... І для чого мішати виногради коли хочеться моносортового вина із ГБ ?? ...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 27 10, 2015, 22:18*
Ось і на Дегустаційному з*їзді в лютому 2016 р. попробуємо яке вино вийшло з Гібрида білого в ниших виноробів. ^7


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 24 11, 2015, 23:23*
В грудні у 49 ном.газети ,,Земля моя Годувальниця,, буде опублікована стаття про майстра виноградної лози на Прикарпатті--Богдана Стефанюка.
    Читайте і передплачуйте газету,,З.м.Г,,


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 09 12, 2015, 23:07*
Сьгодні отримав газету ,,Земля моя Годувальниця,,.Приємно порадів за нашого колегу -Богдана Стефанюка. Передплачуйте цікаву г-ту.Оформити підписку можна і на квартал.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: іван від 13 12, 2015, 16:54*
    Чесно кажучи, такої офіційної точки зору клубу затвердженої головою клубу у нас НЕМАЄ. Постійно доводиться бувати на зустрічах одноклубників, щось про таке не чув. Міг десь пан Дмитро висловити свою думку, повторюю, свою особисту думку але не позицію клубу. Тому що всі питання які йдуть від клубу обговорюються і затверджуються на зборах колективу. Так що пане Гошків ви і тут "філософствуєте" як і на всх інших форумах ;)
   І взагалі у виноробстві і виноградарстві при наданні технічних характеристик винограду немає такої одиниці вимірювання як "дуже солодкий", є поняття Брікс чи %%. І ви, як досвідчений виноградар, винороб і селекціонер зимостійких сортів повинні це знати а не оцінювати "народними" одиницями виміру, типу синій, білий, солодкий, смачний.... І сказавши конкретно кількість цукру у вашому винограді всім стане зрозуміло його потенціал. А для бродіння є ЧКД... І для чого мішати виногради коли хочеться моносортового вина із ГБ ?? ...
Тут можна мішати 2-3 сорти винограду,якщо є бажання мати  вино зовсім з різною ароматикою все залежить від багато від досвіду даного винороба робити вина,досвід приходить тільки з часом,


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 04 01, 2016, 12:50*
Газета ,,З.М.Г,, ном.1. 6-го счня надрукувала матеріал Сергія Адамовича--,,Подорож за тридевять земель,,.Наш клуб представляв Юра Корнійчук. Читайте,---досить цікаво.

Журнал ,, Виноград. Вино.,, ном.5 ,,В гості до майстра,,. Матеріал підготовив Ростислав Калуський. Дякуємо Ростислав!!!


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 22 01, 2016, 18:54*
 Газета ,,Одеський дачник,,  надрукувала статтю про Богдана Стефанюка--Щоб виноград на Прикарпатті добре ріс-- ном.2 січень 2016р. Купуйте в кіосках і нередплачуйте цікаву газету. Можете надсилати різний матеріал про сад, город і,звичайно, виноград.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 26 01, 2016, 22:02*
  газета,,Одеський дачник,, ном.3, січень . стаття ,,Уроки спекотного літа,,. Автор Богдан Гаморак.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 29 01, 2016, 19:16*
     Газета ,, Земля моя Годувальниця,, №-4  22 січня стаття ,, Про плюси і мінуси мінливого клімату,, автор Богдан Гаморак.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 03 02, 2016, 22:36*
  Газета ,,Одеський  дачник"№4 лютий 2016р.--,,Прихильник сонячної лози Богдан Іванічок".
    Цю та  інші статті можете читати на сайті--napensii.ua  в розділі ДАЧА.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 06 02, 2016, 22:30*
    Журнал ,,Мой виноградник" №2 2015р.стаття Адамовича про поїздку на виноградники друзів в якій брав участь Юра Корнійчук.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 06 02, 2016, 22:35*
 Журнал ,, Мой Виноградник" №2  лютий 2016р. Богдан Іванічок---,, Надійний спосіб" , про вкорінення чубуків.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 20 02, 2016, 20:18*
Про  наш   VI   Дегустаційний  з"їзд   розповіли в  інтернеті    :
http://gk-press.if.ua/sotnya-frankivchan-vzyala-uchast-u-degustatsiyi-krashhyh-sortiv-prykarpatskyh-vyn/
http://kurs.if.ua/news/v_ivanofrankivsku_na_degustatsiynyy_zizd_zibralysya_krashchi_vynoroby_prykarpattya_foto_34072.html
http://report.if.ua/gazeta/tyzhden/vynoroby-frankivshchyny-pohvalylysya-napoyamy/
http://kuryer-if.info/nizhnij-smak-koxannya/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 20 02, 2016, 21:06*
Ще  доповнення  до  освітлення  ЗМІ  нашої  дегустації :
http://pravda.if.ua/news-92037.html
www.facebook.com/groups/380315612021846


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 22 02, 2016, 19:44*
Гарні статті
Спасибі всім представникам ЗМІ за висвітлення події.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 23 02, 2016, 08:49*
Газета ,,Одеський дачник" №5 лютий 2016р. --,,Ідеальний сорт винограду--Бурлінтон". Автор--Богдан Іванічок.
---------------------------------------------------,,Як я кільчував живці". Автор--Богдан Гаморак.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 23 02, 2016, 13:04*
Дуже добре що в нас стільки людей люблять писати, і непогано пишуть, але пишуть по різних виданнях. А тут на рідному!!! сайті рідного!!! клубу якби водою освятив!!!... Кожен "знатний" виноградар має свою сторінку. Але хоча б одне речення написати - нема кому. Кожен придумує різні причини і відмазки!!! ... А ще називаємо себе патріотами клубу! Чи проблема може в іншому? Тут немає кому платити ті мізерні гонорари??? Чи може грамоти не вручають? Я б взагалі пропонував кожному заступнику по направленню, вести свою рубрику, де робити повний аналіз подій, проведених клубом, тематичні теми і таке інше. Сайт повинен бути інформативним і повчальним а не якимось там невдалим "фотоальбомом"...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: мирослава романюк від 23 02, 2016, 20:42*
Смачні дарунки солодкої лози - автор Добош Галина
http://odtrk.if.ua/category/peredachi/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: іван від 25 02, 2016, 19:50*
Ярослав на сайт всі не мають можливо часу знайти , виходить що дехто тільки висить на сайті , декому бракує просто часу на це .
Всі ми різні і всі ми не можемо бути однаковими ( це вже не совок ) що мали робити як партія нам скаже за союзу.....
При чому тут гонорари ?
Грамоти тільки виноробам  за місця призові!
Все буде добре , не треба паніку робити ....


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 25 02, 2016, 21:25*
Газета ,, Земля моя Годувальниця" №8 24 лютого----Вдячна яблуня--автор-Богдан Гаморак
-----------------------------------------------------------Тихе полювання на власній ділянці-------
 Цікаві дописи з практики мого газдівства.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 25 02, 2016, 21:25*
Іване, читав кілька разів твій пост, но так і не зрозумів про що ти пишеш, один сумбур. Поясню тобі ще раз, інші все зрозуміли. Якщо людина написала цілу статтю і відправила її в якісь видання, то може спокійно цей файлик викласти на наш сайт вже після публікаціїї в пресі. На це часу асолютно непотрібно. А рейтинг сайту, а заодно і клубу  суттєво підніметься...Те що ти тут натякаєш що я сиджу цілий день в неті, це моя справа, не всім це дано.. Щось ти сьогодні нервуєш...або хвилюєшся...:)


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 26 02, 2016, 20:18*
Погоджуюсь з п.Ярославом і вношу зустрічне запитання,--як мені розмістити мої статті(готові в ел. варіанті) на моїй сторінці (там вже є 4), як змінити застарілі фото і назви сортів,??? Ідею того, що кожен заступник має вести рубрику підтримую.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: іван від 28 02, 2016, 14:24*
Я  не хвилююсь і не нервую , просто не треба ліпити з мухи слона.....
Хто має змогу той заходить коли має бажання або просто так зареєструвався і все  , життя є не тільки тут на форумі , можливо не всі хочуть тут часто бувати .....ще є інші справи крім цього , це для нас тільки хоббі ( виноград і виноробство) не професія ...
Про рейтинг  так може підніметься ще за декілька років .буде все добре не треба спішитиНазва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 28 02, 2016, 15:17*
Пане Богдане, скинь на мій мейл свої статті і я викладу на твою сторінку.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 08 03, 2016, 23:28*
Дякую п.Ярослав, так і зроблю. Матеріалу і фоток назбиралось чимало.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 08 03, 2016, 23:32*
Одеський дачник---святковий номер №7 березень 2016р.---,,Непростое увлечение хрупкой женщиньі" матеріал про Мирославу Романюк.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 11 03, 2016, 08:58*
п.Богдан, виклав  статті на твоїй сторінці, переглянь.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 21 03, 2016, 23:23*
Дякую п.Ярослав. А як можна добавити чи змінити фото. Висилаю список сортів які вирощую і випробовую.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 22 03, 2016, 08:53*
Так як і статті, кидай на мій мейл.


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Богдан Г. від 22 04, 2016, 22:08*
Газета ,,Одеський дачник"--№11 квітень. ,,Сад неиссякаемьій источник енергии"--Олена Григорівна  Мельниченко. ^54


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 28 04, 2016, 10:27*
А ось що про нас пишуть колеги-виноградарі на міжнародному форумі... реклама на "вищому" рівні   ^135. Переглянути можна тут http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=7602&page=361


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 09 05, 2016, 10:59*
На святі  міста   8  травня  Клуб "Виноградарів  Прикарпаття "  знов помітила місцева   преса .  В  інтернет-виданнях ,в  світлинах показали веснянну  діяльність клубу по  популіризації  вирощування  виноградної  лози  на Прикарпатті...... http://firtka.if.ua/?action=show&id=106113


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 16 05, 2016, 19:40*
А ось що про нас пишуть колеги-виноградарі на міжнародному форумі... реклама на "вищому" рівні   ^135. Переглянути можна тут http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=7602&page=361


Ярослав... пробігся по форуму на який ти даєш ссилку і мені здається ти накидаєш каміння в свій город. Хто взявся за роботу з сайтом? Хто відповідальний за сайт? Хто має наповнювати сайт?


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 16 05, 2016, 21:43*
Василь, наповнення сайту і підготовка матеріалу для наповнення - різні речі. Надіюся ти це розумієш. Хто мені давав матеріал??? А в нас же цілий заступник голови є по звязках з пресою. Хто має готовити аналітичні статті? Я? Моя справа викласти фото чи статтю на сайт. А робити фото, відео чи писати статті, вибач...Ну а грудневі збори, надіюсь памятаєш?   Знайшлися нові бажаючі вести сайт...Де вони?


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 25 05, 2016, 20:20*
Ярослав,ти член правління,піднімай проблему,виступай,доказуй.рухай цю проблему і вона буде почута і буде зрушена.(а так все заглохне,і будем тільки звинувачувати один одного ^99)


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ярослав від 25 05, 2016, 20:52*
Пане Михайло, ти помиляєшся... І забув також грудневі збори клубу.... Уважніше переглянь список членів правління...


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Михайло Лучин від 29 05, 2016, 21:53*
Ярослав.я памятаю... друже.з повагою до тебе(без образ) хто хоче працювати на людей,той працює (хоч получає на горіхи) але в моєму розумінні це є ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР-АЛЕ БЕЗ НАС ВСЕ СТАНЕ ( або хтось зробе без нас а ми з боку ^30 ^56


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 22 08, 2016, 21:21*
Інтернет  газета  повідомляє  про наближення Свята  винограду та  вина  --2016  http://pravda.if.ua/news-104253.html


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ігор Ткач від 05 01, 2017, 21:41*
Ігор Заїка у Івано-Франківську 5 січня 2017р.
Зустріч - семінар з одним з кращих виноробів України на запрошення Клубу "Виноградарі Прикарпаття" 

http://gk-press.if.ua/vybir-vyn-tse-vybir-yizhi-u-fankivsku-projshov-seminar-dlya-vynorobiv/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Ігор Ткач від 23 01, 2017, 19:38*
Семінар на тему виноробства "Все, що Ви хотіли знати про виготовлення вина" 22 січня 2017 року.
Лектори Аліна Тенетка та Марія Скорченко

Подія тут - https://www.facebook.com/events/1814344068821636/

Публікація на сайті газети "Галицький кореспондент" - http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-rozpovily-pro-vyno-i-vynograd/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 08 02, 2017, 18:37*
Обласне радіо "Карпати"  про  нас  http://odtrk.if.ua/2017/02/07/znajty-sebe-u-biznesi-77/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 13 02, 2017, 16:33*
Стаття про дегустаційний з'їзд
http://report.if.ua/lyudy/u-frankivsku-vyznachyly-najkrashchyh-vynorobiv-oblasti-foto/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 15 02, 2017, 15:13*
Обласне радіо "Карпати" про  нашу дегустацію  http://odtrk.if.ua/2017/02/15/aktualna-tema-498/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Василь Зварич від 29 03, 2017, 14:57*
http://techdrinks.info/ru/news/vasyl-zvarych--klub-vynohradari-prykarpattya-rayonovani-sorty-vynohradu-ta-nepovtornyy-klimat--tse-sekrety-uspikhu-prykarpatskykh-vynohradariv--zberezheni-u-nashomu-klubi


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 06 04, 2017, 22:14*
Мастер-Клас наших виноградарів  слухайте  на  радіо " Карпати "  по  ссилці ;   http://odtrk.if.ua/2017/04/05/majster-klas-vid-fahivcja-54/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 19 08, 2017, 11:46*
Клубна  прес-конференція з нагоди  IV Фестивалю "Свята винограду та  вина" в м.Івано-Франківську 18.08.2017 .  http://new.trk.if.ua/news/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%86%D0%B5-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B6/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Сергій Ляшенко від 28 08, 2017, 14:05*
Це  відео прес-конференції  Свята Винограду та вина 2017 :  http://www.vezha.org/solodko-p-yankyj-festyval-video/


Назва: Re: Преса про нас
Відправлено: Igor Shtunder від 06 06, 2018, 13:41*
Про виставку саджанців винограду проведену членами Клубу "Виноградарі Прикарпаття" у неділю 03 червня 2018 року на площі біля Народного Дому "Княгинин" в Івано-Франківську:
https://kurs.if.ua/news/u_frankivsku_na_yarmarok_zibralysya_vynogradari_prykarpattya_66252.html