Виноградарі Прикарпаття
21 08, 2019, 01:44* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Ідентифікація сортів з нашої ділянки.  (Прочитано 3441 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
sv81
Користувач
**

Перегляд профілю
« : 22 10, 2011, 20:13* »

Маю великий кущ технічного винограду на високій шпалері. Я називала його "мерло" але форумчани переконали що це не так. Тепер стало цікаво що за сорт насправді. Які критерії треба описати, що б ви допомогли мені розпізнати незнайомця?
Маю декілька фото--не виходить вкласти.
Записаний

Я Світлана  ;-)
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #1 : 25 10, 2011, 09:19* »

По фотографіям це буде складно зробити, хоча спробувати можливо. Можете вислати мені фото на почту, а я вже спробую викласти їх сюди
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 26 10, 2011, 23:40* »

Пані Світлана наприклад з весни до кінця осені можна провести дослід за Вашим не визначеним сортом винограду від розвитку навесні коли розпускає листя ,достигає виноград .....все писати в блокнот і тоді буде більше  інформації виноград росте на арці у Вас так можна знати яка морозостійкість цієї зими
Записаний
Олег Пундор
Початківець
*

Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 26 10, 2016, 23:12* »

Шановні виноградарі!
Маю намір засадити виноградник такими сортами в такому порядку поділіться своїми думками, зауваженнями, пропозиціями. Буду радий почитати Ваші коментарі. Дякую і чекаю з нетерпінням (можливо є кращі ідеї чорним кольором позначено те що вже росте іншими кольорами ті що планується садити)
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 27 10, 2016, 06:03* »

Шановні виноградарі!
Маю намір засадити виноградник такими сортами в такому порядку поділіться своїми думками, зауваженнями, пропозиціями. Буду радий почитати Ваші коментарі. Дякую і чекаю з нетерпінням (можливо є кращі ідеї чорним кольором позначено те що вже росте іншими кольорами ті що планується садити)

Вам швидше сюди http://forum.vinograd.info/index.php? бо тут мало хто відвідує сайт.   
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 10 01, 2017, 23:27* »

Технічні сорти відстань в ряду 1.5м між кущами і в рядах так само ,висота стовпа 2 метри ,50см закопати в землю,
Для столових може бути в ряду 2-3 метри міжряддя може бути різне від 2 метрів ,все залить якщо велика планція і обробляти будемо трактором ,висота стовпа до 3 метрів
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 15 01, 2017, 12:31* »

Багато технічних сортів і всі по одному кущику ,розумію столові по одному сорту для колекції (любителі кількості і різноманітності сортів)
Технічних  сортів (для вина) бажано посадити від трьох кущів для експерименту (яке буде вино з даного сорту)
З білих  технічних сортів найкращими будуть  Піно грі , Рислінг, Шардоне  високоякісні сухі  вина , з даних сортів можна посадити по 30-50 кущів можливо більше все залежить від ділянки землі яка у Вас є п.Пундор
Інші  білі сорти  які є на ділянці класом будуть нижчі класом сухі  вина
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 15 01, 2017, 18:27* »

З червоних технічних  сортів сухі вина будуть гарні які у Вас є сорти  лідером буде  Піно нуар , Сіра,(так звучить французькою  Syrah) ,Мерло
Десертні вина Цитронний Магарача , Гевюррцтрамінер даний сорт з якого роблять вино є хороше але мені особисто не подобається запах чайної троянди сам після смак ,пробував багато вин даного сорту вин Ельзасу ( Alsace) і тому я цей сорт не садив
З сорту Совіньйон блан вина сухі високої якості а з сорту Сільванер сухе вино вже трохи  нижче класом ніж Совіньйон блан
Ще багато буде залежити від землі на якій буде рости виноград
Записаний
Олег Пундор
Початківець
*

Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 15 01, 2017, 21:00* »

З червоних технічних  сортів сухі вина будуть гарні які у Вас є сорти  лідером буде  Піно нуар , Сіра,(так звучить французькою  Syrah) ,Мерло
Десертні вина Цитронний Магарача , Гевюррцтрамінер даний сорт з якого роблять вино є хороше але мені особисто не подобається запах чайної троянди сам після смак ,пробував багато вин даного сорту вин Ельзасу ( Alsace) і тому я цей сорт не садив
З сорту Совіньйон блан вина сухі високої якості а з сорту Сільванер сухе вино вже трохи  нижче класом ніж Совіньйон блан
Ще багато буде залежити від землі на якій буде рости виноград

дякую
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 16 01, 2017, 09:54* »

Вам треба як сказати найти золоту середину по сортах білих і червоних,вибрати наприклад з білих і червоних декілька   сортів які більш якісні вина або яке вино з даних сортів більше подобається і посадити більше кущів певних сортів а решту сортів можна посадити по декілька кущів які є вже в наявності для випробовування
Для нашої області білі вина будуть більш вищого гатунку ніж червоні вина ,з червоними сортами  винограду  вже  ж складніше треба буде зменшувати кількість грон на кущі для кращого майбутнього вина і тоді  буде добре .......
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 19 01, 2017, 18:30* »

Я би радив виноробам які хочуть садити техн.виногради приймати участь в наших Дег.з*їздаг.,де можна  для себе визначити який сорт винограду для вина вам подобається....
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 19 01, 2017, 21:45* »

Звичайно це добре  ,тому що більшість початківців женуться за морозостійкістю сортів винограду  не знаючи про якість майбутнього вина  нічого ,тут головне який виноматеріал буде для майбутнього вина і кінцева якість вино
Наприклад якщо виноград росте кущем в ряду 1.5м кущ -1.5 знову від слідуючого куща тоді тут буде більш якісний виноматеріал(ще багато залежить з якого сорту винограду буде майбутнє вино) тому що тут буде менше грон на кущі ,на арці зовсім буде інший результат тат як там більш грон і якість вже не та
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: