Виноградарі Прикарпаття
22 11, 2017, 01:04* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Нові теми для наступного семінару  (Прочитано 2891 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
orestguliy
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« : 15 11, 2012, 07:26* »

Пропоную в наступному семінарі провести обмін черенками  сортів винограду між членами клубу.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #1 : 15 11, 2012, 09:20* »

Я обома руками за таку пропозицію. Але зі свого досвіду склалося враження що в цьому абсолютно не зацікавлені члени клубу. Півтора року просив багатьох щоб ПРОДАЛИ черенки тих сортів що у них є... але так і не вдалося придбати. Зрештою звернувся до виноградарів з інших регіонів, де вдалося придбати все те що хотів і скільки хотів. Вибір просто фантастичний. Кожен виноградар виклав список сортів які може запропонувати. Для ознайомлення можна проглянути по цій зсилці http://forum.vinograd.info/index.php?
Також вважав би за доцільне щоб щось подібне було і на цьому сайті...Але...
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 16 11, 2012, 14:10* »

І яких сортів винограду придбали пане Ярослав?
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #3 : 18 11, 2012, 12:05* »

Доброго дня всім. Пане Ярослав зараз викладу у розділі "Дошка оголошень" - Виноградарство - Черенки список черенків які маю на сьогоднішній день.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #4 : 18 11, 2012, 17:06* »

Якщо це лише заради мене - то не варто пане Василю  . Своїх постачальників в мене вже достатньо  ...Але якщо для загалу - то підтримую  . Мені здається кожен хотів би щось придбати, тому щоб не шукати і не купляти десь в інших регіонах, кожен може викласти список своїх сортів, які пропонує на обмін чи продажу, і ті що бажає придбати. На те він і клуб, щоб йшов активний обмін як інформацією, досвідом, так і матеріалом.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #5 : 08 07, 2013, 15:46* »

На сьогоднішній день, мабуть, вже запізно, але пропоную в майбутньому один із семінарів провести на тему Хімічна і Органічна обробка виноградників на протязі року.  На ній бажано щоб кожен із провідних виноградарів зміг поділитися своїми методами боротьби із шкідниками і захворюваннямми,  які препарати використовуються. Звичайно, бажано щоб були виступи як прихильників хімобробки так і біообробки. Це надзвичайно актуальна тема на сьогоднішній час для всіх виноградарів. В подальшому можна було б напрацювання клубу використати в рекомендаційних цілях для як для початківців, так і провідних виноградарів.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #6 : 09 07, 2013, 10:14* »

Також актуальне питання захисту виноградників від градобою. Погода стала непередбачуваною, після спекотних днів часто бувають зливи з градом. Це небезпечно тим, що буквально за кілька хвилин може бути знищений весь урожай винограду. Доводилося бачити цю жахливу картину...
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 13 07, 2013, 13:55* »

На сьогоднішній день, мабуть, вже запізно, але пропоную в майбутньому один із семінарів провести на тему Хімічна і Органічна обробка виноградників на протязі року.  На ній бажано щоб кожен із провідних виноградарів зміг поділитися своїми методами боротьби із шкідниками і захворюваннямми,  які препарати використовуються. Звичайно, бажано щоб були виступи як прихильників хімобробки так і біообробки. Це надзвичайно актуальна тема на сьогоднішній час для всіх виноградарів. В подальшому можна було б напрацювання клубу використати в рекомендаційних цілях для як для початківців, так і провідних виноградарів.
Без хімічноі обробки не обійтись ,тому що грибки просто (з'ідять) виноград після дощів,і навіть стійкіші сорти до хвороби потребують обробки
Препарати від хвороби винограду є в відповідних темах.

Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 06 12, 2015, 18:51* »

Я обома руками за таку пропозицію. Але зі свого досвіду склалося враження що в цьому абсолютно не зацікавлені члени клубу. Півтора року просив багатьох щоб ПРОДАЛИ черенки тих сортів що у них є... але так і не вдалося придбати. Зрештою звернувся до виноградарів з інших регіонів, де вдалося придбати все те що хотів і скільки хотів. Вибір просто фантастичний. Кожен виноградар виклав список сортів які може запропонувати. Для ознайомлення можна проглянути по цій зсилці http://forum.vinograd.info/index.php?
Також вважав би за доцільне щоб щось подібне було і на цьому сайті...Але...

Просто в нас немає ще таких виноградарів які поставили це на потік бізнесу а не хобі. Можу порадити Гаврилюка Бориса з села Княже, Снятинського району, Івано-Франківська область.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #9 : 06 12, 2015, 21:49* »

Пане Микола135 ви відповіли на пост, який писався у далекому 2012 році!!! На сьогоднішній день ситуація кардинально змінилася. А пана Бориса також знаю, вже мабуть років зо п'ять...
Записаний
Ігор Ткач
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 07 02, 2016, 11:14* »

Мені так здається, поправте - якщо я помиляюся, але пора поговорити про "не виноградну тему": про діяльність клубу в Інтернеті, в соціальних мережах (facebook, vkontakte, linkldln, twitter) і про форумне життя.
На жаль, так є, що якщо нас нема достатньо в Інтернеті - то нас практично немає.
Зустрічі відбуваються завдяки добрим обставинам.
Це можна і треба виправляти.

Можу запросити кілька чоловік, спеціалістів в своїй галузі, які цю тему можуть розкрити глибше.
Записаний

Accippe Dee pro medicamento
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 07 02, 2016, 20:42* »

п.Ігор гарна думка,треба зустрітись і обговорити...
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #12 : 13 03, 2016, 20:40* »

Питання активності членів нашого клубу завжди порушувалося на семінарах та зборах правління... але.... можу тільки в приклад з керівництва клубу поставити Михайла Лучина і Василя Зварича, які намагаються постійно брати участь у віртуальному спілкування на форумі.... з новообраних членів правління, до речі, молодих і активних, також не відчувається особливого бажання ... А спілкування на форумі - це  віртуальна площадка для пропагування ідей клубу в розвитку виноградарства і виноробсва на теренах нашого регіону. А давайте запропонуємо кожному заступнику голови вести окрему, відповідно до його обов'язків рубрику, де він зможе ініціювати обговорення своїх ідей по тих чи інших дійствах. Так і йому буде легше працювати, завжди матиме можливість порадитися з колективом, і члени клубу будуть в курсі подій. Це, звичайно, не є заміна реальних зустрічей, як дехто думає, а просто додаткова можливість в обговоренні тих чи інших питань.
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #13 : 14 03, 2016, 17:13* »

Я підтримую  п.Ярослава та його  пропозиції  !!!!!
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #14 : 23 07, 2016, 23:36* »

Підготовка кущів, саджанців винограду до зимівлі.
-   Осінній полив і останні терміни поливу.
-   Останнє підживлення і терміни.
-   Останнє оброблення хімічними засобами.
-   Боротьба з шкідниками.
-   Зберігання саджанців.
-   Укриття.

Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: