Виноградарі Прикарпаття
17 09, 2019, 01:28* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: 1 [2]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: як виміряти вміст цукру в вині?  (Прочитано 14149 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #25 : 05 12, 2012, 13:00* »

Я написав що з Лабрускових сортів вино не високої якості , попробуйте наприклад Каберне і зрівняйте з вином з Лабрускових сортів і тоді зрівняйте якість вин.Подруге якщо хтось має Лабрусковий тільки сорт і робить тільки із нього і іншого не робить тому і це вино його влаштовує....бо не має інших сортів
Я думаю що посадити більш якісні сорти для тих хто не знає ,і зокрема є Ви пане Ярослав ,то що Ви читайте побільше (відносно що садити вже щоб потім за пару років не викидати і не тратить час)
На рахунок що Європа заборонила вина з Лабрусок це правда ,тому що наприклад взяти Францію і їх велику численність вин які продаються всюди ,а Ви пишете не знаючи як то є ^
Більшість і не знають який сорт у них і росте....
Раніше не мав змоги написати тому що не було часу
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #26 : 08 01, 2013, 00:57* »

Відносно приладдя... Початківець повинен мати той комплект приладдя що і досвідчений спеціаліст. Чому? Та тому що через 2-3 роки початківець стає вже менш-більш досвідченим виноробом, а з приладдям що робити викидувати і купляти інше? Думаю - недоцільно. Я, в такому випадку  поділяю виноробів на дві категорії - любителів-гаражників і професіоналів. Гаражники - це ті винороби, які виготовляють обмежену кількість вина до 200 літрів, для себе (і друзів), яке є дуже високої якості (це ж для себе), а професіонали - винороби, які отримують доходи від своєї діяльності, іншими словами - на продаж і виготовляють його сотні літрів. Вони не особливу увагу звертають на якість і технологію, головне щоб покупці купляти, а тут вже додаються різного типу добавки (кріплення, барвники, смакові добавки, ароматизатори). Наші ж люди не є витонченими гурманами вина - головне щоб на смак було нормальне і трохи в голову "било".
 Так як ми себе відносимо до любителів, то нам потрібно доволі прискіпливо контролювати такі показники як цукристіть винограду, кислотність, вихід соку. Також підбираємо метод виготовлення вина відносно сорту технічних виноградів - "білим" методом, чи "червоним" методом. Також повинні визначитися яке вино робимо - сухе, напівсолодке, десертне. Тому і потрібні деякі приладдя. На мою думку необхідний мінімум - рефрактометр 0-32 brix, pH-метр - 0-14, вага до 0, 1 гр, термометр, 4-5 скляних бутелів 10-20 л., шланг для зняття з осаду, кілька пар гумових рукавиць. Ну, думаю за подрібнювач і соковижималку і так зрозуміло. Тай мабуть досить.

Ярослав  !!!  Дякую за  ЗМІСТНЕ  розтлумачення  .
« Останнє редагування: 08 01, 2013, 00:59* від серко » Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #27 : 14 01, 2013, 16:52* »

Шановні  друзі.Прохання  на  форумі  не  вживати  образливих висловів.Ми  є  ЄВРОПЕЙЦІ,  нас  читає  вся  УКРАЇНА.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #28 : 14 01, 2013, 19:26* »

Браво! Наші лідери виходять в ефір. Чекаємо цікавих та професійних відповідей на питання форумчан.
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #29 : 17 01, 2013, 23:50* »

Шановні Ярослав , Іван. Знати які є в світі вина не обовясково їхати в світи.В м.Ів-Франківську є виномаркет Wine Time вул.Пилипа Орлика 8.По четвергах в 19-00 проводятся дегустації вин свїту,цїна 60грв.Кїлькїсть вин 6-9.24.01.2013р. початок цйого року дегустацій.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #30 : 18 01, 2013, 10:28* »

Так. Я погоджуюся повністю з паном Михайлом відносно вин які є в різних країнах... Пробувати, вивчати і старатися робити свої вина і зі свого винограду.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #31 : 25 01, 2013, 09:46* »

Шановні Ярослав , Іван. Знати які є в світі вина не обовясково їхати в світи.В м.Ів-Франківську є виномаркет Wine Time вул.Пилипа Орлика 8.По четвергах в 19-00 проводятся дегустації вин свїту,цїна 60грв.Кїлькїсть вин 6-9.24.01.2013р. початок цйого року дегустацій.
Всерівно в даному виномаркеті не будуть давати більш вишукані вина для дегустаціі ,так дають самий найдешевший сегмент.Побачивши вина на яких є накрутка більше 100гривень,на шампанському 200-300 гривень .В даному виномаркеті багато дешевих вин,просто накрутку роблять більшу ,закупівельна ціна наприклад 1.5-2 євро накрутка до 100 і більше гривень
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #32 : 25 01, 2013, 09:52* »

Так. Я погоджуюся повністю з паном Михайлом відносно вин які є в різних країнах... Пробувати, вивчати і старатися робити свої вина і зі свого винограду.
Звичайно ніхто не буде іхати наприклад в Одесу купляти виноград щоб зробити вино це ж буде не вигідно,спочатку треба посади якісні сорти винограду ....
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #33 : 25 01, 2013, 22:55* »

п.Іване,я хочу заступитись за виномаркет Wine Time .Це не просто винний магазин --це фірма з великої букви.Її завдання не просто продати вино,а привносити в наше суспільство культуру винопиття.В магазині кожний четвер проводять дегустації.виставляють 5--7 вин,ціна вин від 80грв. до 900грв.  Періодично приїздять винороби з різних країн світу.Клієнти отримують можливість спілкуватись з людьми,котрі,власне творять вино(який гарний вислів)Я цілий рік ходив на ці дегустації,дістав масу задоволення,був на 18 дегустаціях.Запрошую приєднатись до гарного проведення часу.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #34 : 06 04, 2013, 18:07* »

Відносно приладдя... Початківець повинен мати той комплект приладдя що і досвідчений спеціаліст. Чому? Та тому що через 2-3 роки початківець стає вже менш-більш досвідченим виноробом, а з приладдям що робити викидувати і купляти інше? Думаю - недоцільно. Я, в такому випадку  поділяю виноробів на дві категорії - любителів-гаражників і професіоналів. Гаражники - це ті винороби, які виготовляють обмежену кількість вина до 200 літрів, для себе (і друзів), яке є дуже високої якості (це ж для себе), а професіонали - винороби, які отримують доходи від своєї діяльності, іншими словами - на продаж і виготовляють його сотні літрів. Вони не особливу увагу звертають на якість і технологію, головне щоб покупці купляти, а тут вже додаються різного типу добавки (кріплення, барвники, смакові добавки, ароматизатори). Наші ж люди не є витонченими гурманами вина - головне щоб на смак було нормальне і трохи в голову "било".
 Так як ми себе відносимо до любителів, то нам потрібно доволі прискіпливо контролювати такі показники як цукристіть винограду, кислотність, вихід соку. Також підбираємо метод виготовлення вина відносно сорту технічних виноградів - "білим" методом, чи "червоним" методом. Також повинні визначитися яке вино робимо - сухе, напівсолодке, десертне. Тому і потрібні деякі приладдя. На мою думку необхідний мінімум - рефрактометр 0-32 brix, pH-метр - 0-14, вага до 0, 1 гр, термометр, 4-5 скляних бутелів 10-20 л., шланг для зняття з осаду, кілька пар гумових рукавиць. Ну, думаю за подрібнювач і соковижималку і так зрозуміло. Тай мабуть досить.

За всіх не можна знати хто є витонченим гурманом вина чи ні .Є багато що люблять вино і п'ють якісні вина,хоча виноградника і свого не мають ....

« Останнє редагування: 06 04, 2013, 18:37* від Ярослав » Записаний
Сторінок: 1 [2]   Нагору
  Друк  

Перейти в: