Виноградарі Прикарпаття
21 08, 2019, 01:47* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Весняні роботи 2014р.  (Прочитано 1681 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Максим
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« : 09 03, 2014, 19:11* »

Шановні друзі вітаю всіх з початком весни!
Підкажіть хто коли планує розкривати виноград, чи вже розкрив виноград. Заглянув я на сайт синоптиків то пишуть, що ще  буде і мінус 8 числа так 21 березня. (але чи так буде).
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #1 : 09 03, 2014, 22:11* »

вважаю, що відкривати виноград ще зарано. Як мінімум до кінця місяця я не планую відкривати свого. Є один виняток на який варто звернути увагу - це Ваш метод укриття винограду. Якщо Ви укрили свій виноград ретельно і там не має доступу повітря то в такому випадку необхідно його уже по трохи привідкривати і забирати зайвий "утеплювач" для недопущення випрівання. Якщо ж у Вас із "укривала" тільки шифер і там гуляє вітер то тоді не варто трогати Ваш виноград як мінімум до кінця місяця.
Записаний
Максим
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 11 03, 2014, 00:11* »

виноград я накрив  тільки землею. і Ви праві ще трохи зарано відривати, зранку було все біле на городі є ще приморозки.
дякую.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 15 03, 2014, 17:32* »

Якщо протягом десяти днів буде стабільна  тепла погода,тоді можливе відкриття винограду,головне щоб не було заморозків коли підуть в ріст пагони ,в принципі можна прикрити плівкою або агроволокном на вечір ,кинути на нижній дріт ,так щоб звисалали кінці по боках дроту ,на день забирати агроволокно або плівку (це добре робити коли виноградник близько росте біля будинку де живете),якщо далеко від вашого місця життя розташований виноградник  ,нажаль це не вийде зробити ....всім удачі....

Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: