Виноградарі Прикарпаття
17 11, 2018, 18:21* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Поїздка в монастир  (Прочитано 1566 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
Перегляд профілю WWW Email
« : 13 04, 2016, 17:53* »

цієї неділі - 17 квітня по нашому плану - поїздка в Угорницький монастир на відкриття винограду.
Хто планує їхати?
Коли виїзд?
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #1 : 14 04, 2016, 07:38* »

На мою думку таку поїздку, мабуть, потрібно корегувати в залежності від погодніх умов. В мене на лозі бруньки вже розпускаються, деякі більше 2 см. Зробив перше обривання двійників...
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 14 04, 2016, 20:16* »

Куратор поїздки Богдан Гаморак,планує на неділю . (не в тему,як там з диском Б. Стефанюка,коли буде в продажі...)
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 15 04, 2016, 07:05* »

Зараз такий час, що кожен зайнятий своєю роботою. І неділя найбільш підходящий варіант. Нам потрібно привести садж. які я підготовив для досаджування. Вони самі посадять. І заодно подивитись на виноградник. В неділю буде гарна погода.
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 15 04, 2016, 14:17* »

Я не член клубу але хочу поїхати побачити Вашу працю бо посадив пару саджанців собі і хочу побачити на практиці роботу підв’язки, посадки. Сам з Одаї як їхати на Отинію. То як дізнатися чи буде поїздка і в які годині виїзд.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #5 : 15 04, 2016, 14:20* »

Звяжіться з координатором, Гаморак Богдан Михайлович, тел. 0667279539
Записаний
sasha
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 15 04, 2016, 16:35* »

Я не член клубу але хочу поїхати побачити Вашу працю бо посадив пару саджанців собі і хочу побачити на практиці роботу підв’язки, посадки. Сам з Одаї як їхати на Отинію. То як дізнатися чи буде поїздка і в які годині виїзд.

Микола!!! Пора вже вступити в наш клуб.
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 15 04, 2016, 18:50* »

Микола!!! Пора вже вступити в наш клуб.

Буду пробувати вступати. Тільки нехай  пару кущів дадуть урожаї, щоб мати що показати при вступі.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #8 : 17 04, 2016, 16:55* »

Вступаючи в клуб  ВП, не обовязково показувати що вже виросло... . Тут можна отримати певні теоретичні знання, а вже потім, братися за справу. Є багато прикладів, що люди починають садити виноград, а потім,  вже, отримавши певні знання, розуміють, що наробили багато помилок. А справляти завжди важче ніж починати посадку з нуля, особливо коли закладається виноградник хоча б з 7-10 сортів...
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 17 04, 2016, 17:08* »

Вступаючи в клуб  ВП, не обовязково показувати що вже виросло... . Тут можна отримати певні теоретичні знання, а вже потім, братися за справу. Є багато прикладів, що люди починають садити виноград, а потім,  вже, отримавши певні знання, розуміють, що наробили багато помилок. А справляти завжди важче ніж починати посадку з нуля, особливо коли закладається виноградник хоча б з 7-10 сортів...

Ок. Я вступлю на днях.
Записаний
Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 18 04, 2016, 22:37* »

Дякую всім хто взяв участь у поїздці у монастир. Було якзавжди цікаво, пізнавально і повчально. А п. Микола успішно склав тест на вступ до клубу. Він провився у цікавості до вирощування винограду. Підтримую п. Ярослава, щодо вступу до клубу. Якби не клуб ,я б наламав...таких дров, Я почав займатись виноградом з 2004р. --А помилки ще до сьогодні виправляю.
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #11 : 20 04, 2016, 22:26* »

Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #12 : 15 05, 2016, 15:26* »

Причому тут кількість сортів ( може бути і 20 і більше, ) головне які вони будуть ( хтось женеться тільки за морозостійкими сортами ) Ізабелла , Лідія та інші сорти ,
Поганий сорт викочувати , або перещипити на інший і все

Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: