Виноградарі Прикарпаття
22 07, 2019, 02:40* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Аномальна весна.  (Прочитано 2627 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« : 15 04, 2016, 08:04* »

Цього року природа знову піднесла нам свої сюрпризи. Весна аномальна в плані надто високої як на сьогодні температури і, як наслідок надшвидкий розвиток всієї флори. Випередження йде практично на 2 тиждні. В мене, наприклад, деякі виногради (Восторг, Флора, ВВ-3)вже пустили пагони до 5 см., інші 2-3 см. В нас є багато виноградарів по різних регіонах області. Цікаво, як ситуація у вас? Трохи бентежить такий стан речей, а раптом буде різке похолодання? Хоча синоптики на протязі місяця прогнозують тільки плюсову температуру, але...
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 15 04, 2016, 22:13* »

Я на  всякий  випадок  при  приморозках планував  вкривати  агроволокном щільностью  42,що  використував його при  укритті  зимою. Агроволокно  пропускав  через верхній  дріт і  спускав  би  донизу,а  потім  пришпилив.Крім  того  агроволокно  та землю взволожив за  допомогою розпилювача .Додатково  можливо  підготував  би на  торцях виноградних рядів  пару  куп  трачини  для  розпалки ватри .
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 16 04, 2016, 08:30* »

Наша біда (Виноградарі) в тому, що ми залежимо від природної стихії.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #3 : 17 04, 2016, 16:49* »

Ну, не тільки виноградарі залежать від природніх стихій. Практично все живе на Землі в тій чи іншій мірі страждає від стихій... 
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 25 04, 2016, 08:46* »

В кого яка була погода 25.04.2016р? Мороз був в області в когось?
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 25 04, 2016, 09:27* »

По  прогнозам погоди (сайт Синоптик) 25,26,27 квітня  самі  небезпечні  дні для  винограду .В  ніч  з  26 на  27  квітня температура може знизитися до  0  --- -2  градуса .Поки ,що  приморозків  на своїй  ділянці  не  наблюдав ,хотя температура  повітря  в 10.00 25.04.  була  2 градуса  тепла .
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 25 04, 2016, 15:20* »

Цікаво, що там на Закарпатті? Бо канал1+1 в новинах подавав інформацію, що падає сніг.  http://ru.tsn.ua/ukrayina/karpaty-zasypaet-snegom-620561.html?g=article&m=385418795
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 26 04, 2016, 21:48* »

Сьогодні станом на  22.30 у мене на  ділянці  температура повітря  вже 0 .Добре  ,що  вспів  виноград  укрити  агроволокном .Думаю  ,що  до  ранку  температура   ще  впаде і  зранку  перевірю  свій експеримент  з  укриття агроволокном.А поки що чекаю  результат цього  похолодання та йього наслідки ...
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 27 04, 2016, 17:37* »

Подивився   зранку о  6.00 на  термометр було -4. Наслідки: де  підірвало  вітром  агроволокно там трохи  пошкоджене  листя.Таких  місць 3 .Приморозок зачепив  ще  ківі .Загально  пошкоджено виноградника  орієнтовно  10-15 %.
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 27 04, 2016, 20:50* »

Сьогодні станом на  22.30 у мене на  ділянці  температура повітря  вже 0 .Добре  ,що  вспів  виноград  укрити  агроволокном .Думаю  ,що  до  ранку  температура   ще  впаде і  зранку  перевірю  свій експеримент  з  укриття агроволокном.А поки що чекаю  результат цього  похолодання та йього наслідки ...
Висновок, що агроволокно діє? Яка плотність агроволокна?
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 27 04, 2016, 20:58* »

Я знайшов  агроволокно  щільністью  42 ще тої  осені .Восени  укривав виноградну  лозу на  зиму, а  тепер скористався  при  приморозки .Не жалію , що  маю. Цього  року постараюсь ще  придбати  додатково.Беру  тільки  біле  агроволокно.
Записаний
Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 28 04, 2016, 16:49* »

В мене було-1. 2-х і 3-х річні вкладав на землю і вкривав старими капами. Під плівкою підмерзли. Найкраще агроволокно. Цікаво,що на арці Восторг, Ізабела і Арочний майже не постраждали.
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #12 : 29 04, 2016, 20:45* »

Мій виноградник   природа пошадила,дякую БОГОВІ.Сьогодні був на винограднику в монастері.був приморозок і в них.які лози біля землі,приріст примерз а на горі не всі.Подивований що дві рядом пагони по 8-см. один згорів а другий живий-дива природи.Пропало біля 30%-приросту.але будуть з виноградом 
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #13 : 15 05, 2016, 14:50* »

Біле агроволокно тільки від заморозків , є ще більша плотність 50 але вже дорожче , чорне агроволокно тільки від бур'янів добре і затримки вологи літом
Можна весною використовувати біле агроволокно після відкриття винограду і тримати загорнений кущ  до 10 травня ( коли вже остаточно не буде заморозків ) просто слідкувати за погодою , тоді точно вже не обмерзне виноград ( перфорація є агроволокно дихає і захищає від морозу) ..
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: