Виноградарі Прикарпаття
17 09, 2019, 01:25* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Рейтинг на форумі.  (Прочитано 1790 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« : 15 04, 2016, 08:24* »

Шановні форумчани, на сайті в якості експерименту, реалізована рейтингова система. Якщо ви підтримаєте цю ідею вона буде запроваджена на постійній основі, якщо ні тоді ми її відмінимо. Суть рейтингу наступна, кожен допис форумчан, за вашим бажанням може бути оцінений. Якщо допис корисний натискуємо на слові [ЗГІДНИЙ], якщо відповідь, на ваш погляд, неправильна тоді натискаємо на  [НЕ ЗГІДНИЙ], в іншому випадку ви можете просто не ставити ніякої оцінки.
« Останнє редагування: 18 04, 2016, 12:27* від Ярослав » Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #1 : 18 04, 2016, 12:06* »

класна ідея. Супер. Підтримую
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 15 05, 2016, 15:15* »

Для чого цей рейтенг , я не розумію !!!!!
Що це дасть , думаю що нічого , якщо хтось не вміє робити вино , а в нього великий рейтинг тоді що вже будуть вина виходити суперові ???
Можливо від рейтингу урожайність підвищиться , думаю що ні
Виноград не обмерзне бо в когось рейтинг великий , а в когось менший так само ні
Можливо град не пошкодить виноград , і минуть виноградник бо рейтинг в косось великий
Це все дитяча забавка ,....... не більше ... Дорослі люди а бавитись якими рейтингами це дурість
Краще вчіться ВИНО ЯКІСНЕ ....
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #3 : 16 05, 2016, 20:39* »

на мою думку цей рейтиг покаже хто наскільки корисний на цьому форумі; чиї повідомлення справді корисні і потрібні, а хто просто ефір засмічує; до чиїх порад варто прислухатись, а чиї повідомлення можна не читати і так далі...
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #4 : 16 05, 2016, 21:56* »

Рейтинги практикуються практично на всіх більш-менш серйозних форумах. І, як правильно підмітив Василь, рейтингова система дає,якщо можна так виразитися, ККД кожного дописувача. Але це, звісно, нікого не зобов'язує давати свої оцінки іншими дописувачам. Хочеш - оцінюй, не хочеш - не оцінюй. На сьогоднійшній день, більшість дописувачів підтримують ідею рейтингування...
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 22 05, 2016, 16:19* »

Звичайно що в нас не буде так як на паралельному сайті v.i.,і  тут лише форум для наших жителів області , звичайно що хтось інший сюди зайде ....
Ну так якщо в Ярослава є до мене ненависть , як він раніше писав на мене різні дурниці  і до цього часу не вибачився ,  ......або блокує за правду ...тоді як ?
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 25 05, 2016, 20:07* »

Друзі,не треба все переводити в особисті  симпатії,(МИ всі різні по характерам,своїм баченням проблем...)але нас обєднює виноград а це любов до життя до людей, без яких ЗЕМЛЯ пуста
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #7 : 25 05, 2016, 21:03* »

Адміністратори форуму ніколи нікого не блокують без причин. Блокування проводиться, коли дописувач злісно порушує правила форуму, яких кожен зареєстрований відвідувач форуму зобов'язувався дотримуватися при реєестрації на нашому форумі. І, якщо дописувач постійно порушуватиме правила, то в нього є реальний шанс отримати довічне блокування...
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 29 05, 2016, 21:41* »

Ярослав,треба пробачати слабості в людей(ми не є досконалі )але ми є ВСЕСВІТ
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 17 07, 2016, 17:17* »

Річ не втому що ми досить різні люди і з різними можливостями і знаннями ....
Просто Ярослав ще не бувши на посаді ( Адміністратора )писавши на мене різну фігню що встидно  згадувати , читали мабуть всі , ( хоча я міг подати до суду за наклеп і брехню що він писав тут раніше на мене )хто був раніше зареєстрований на сайті ( можете на паралельному сайті прочитати , там Юліан писав про це).якщо я раніше почав вирощувати виноград тоді і мене досвід більший ніж в Ярослава , хоча я і за нього молодший , не всіх може бути талант до якоїсь справи це однозначно !
Ще б добре було щоб кому повідомлення ставлять( мінуси  )
не подобаються світилося їхнє ім'я ( під яким тут зареєстровані)просто не гарно поставити мінус і сидіти як заєць в кущах ( як той боягуз)
Просто вчіться робити вино з якісних сортів винограду ( вініфера) а всі ці рейтинги до лампочки !!!!!!
Пам'ятаєте що ми є Українці ..... А не кацапи , москалі .... Можливо до когось це ще дійде до розуму ,але буде пізно по часу ????
Записаний
Igor Shtunder
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 31 05, 2017, 21:16* »

Шановні форумчани, на сайті в якості експерименту, реалізована рейтингова система. Якщо ви підтримаєте цю ідею вона буде запроваджена на постійній основі, якщо ні тоді ми її відмінимо. Суть рейтингу наступна, кожен допис форумчан, за вашим бажанням може бути оцінений. Якщо допис корисний натискуємо на слові [ЗГІДНИЙ], якщо відповідь, на ваш погляд, неправильна тоді натискаємо на  [НЕ ЗГІДНИЙ], в іншому випадку ви можете просто не ставити ніякої оцінки.

Шановний адіністраторе, сьогодні зранку, мною було зроблено повідомлення у темі "Рейтинг". На даний час вказаного повідомлення немає, або з невідомих мені причин воно зникло. Нагадаю, що ініціатором цієї теми на форумі був не я. Якщо вказана тема не цікава, чи втратила свою актуальність, то не потрібно було її створювати, а тим більше, без всяких на те причин, видаляти повідомлення дописувача, ігнорувавши його.
А відповідь:
Цитувати
Увага: у цій темі не було відповідей протягом, принаймні 120 днів.
Можливо варто розглянути варіант відкриття нової теми.
- не є відповіддю, а звичайним зіскакуванням з теми.

Суть повідомлення полягала у наступному, якщо на сайті в якості експерименту і надалі реалізовується рейтингова система, а з усього видно, що це так, бо рейтинги дописувачів постійно міняються, то будь-ласка, поясніть мені, як початківцю, яким чином можна на форумі натиснути на словах [ЗГІДНИЙ], чи [НЕ ЗГІДНИЙ], якщо їх немає.
Кожен дописувач на форумі сайту Клубу "Виноградарі Прикарпаття" має право знати, як оцінили його те чи інше повідомлення, не вдаючись до особистостей.

Одним словом, або дайте можливість оцінювати думки дописувачів самим форумчанам, а не робіть це власноруч, як заманеться, або відмініть цю рейтингову систему оцінювання, як таку що себе вичерпала. Інакше змісту цієї системи оцінювіання, я особисто - не бачу. Експеримент заради експерименту - і не більше. Цим колектив не згуртуєш і роботу Клубу не покращиш, скоріше - навпаки...

P.S. Не здивуюся, якщо і це повідомлення зникне.
Записаний
svidrak
Адміністратор
Початківець

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 31 05, 2017, 21:30* »

Хлопці не сваріться )
Я відключаю той рейтинг на даний момент він зроблений каряво і немає сенсу в ньому.
Згодом якщо переїдем на новіший форум або удосконалиться цей буде зроблена інша система рейтингу і можна буде подивитися хто і за що тобі підняв чи опустив рейтинг.
А зара немає змісту в такому рейтингу.
Записаний
Igor Shtunder
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #12 : 31 05, 2017, 22:01* »

Хлопці не сваріться )
Я відключаю той рейтинг на даний момент він зроблений каряво і немає сенсу в ньому.
Згодом якщо переїдем на новіший форум або удосконалиться цей буде зроблена інша система рейтингу і можна буде подивитися хто і за що тобі підняв чи опустив рейтинг.
А зара немає змісту в такому рейтингу.

Дуже вчасне і розумне рішення. Удачі тобі.
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: