Виноградарі Прикарпаття
17 11, 2018, 18:19* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Голосування
Питання: Кращий технічний та універсальний сорт винограду 2015 року
Красень - 2 (10%)
Дублянський - 2 (10%)
Гібрид білий - 2 (10%)
Лівадійський чорний - 2 (10%)
Леон Мійо - 1 (5%)
Ананасний ранній - 1 (5%)
Голубок - 1 (5%)
Цитронний Магарача - 1 (5%)
Біанка - 0 (0%)
Платовський - 0 (0%)
Буковинка - 0 (0%)
Августа - 0 (0%)
Ізабелла - 1 (5%)
Мускат донський - 2 (10%)
Соляріс - 0 (0%)
Кристал - 0 (0%)
Фіолетовий ранній - 0 (0%)
Мерло - 2 (10%)
Дружба - 3 (15%)
Медіна - 0 (0%)
Всього голосів: 8

Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кращий технічний та універсальний виноград 2015 року  (Прочитано 2137 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« : 24 09, 2015, 10:01* »

Прохання голосувати по трьох сортах...
Записаний
Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 26 09, 2015, 20:10* »

Проголосував за Дружбу і Ізабеллу . Третій голос хочу віддати за Медіну ( прошу внести в список для голосування). Ягода синя темна,ранній,цукор відмінний.  Вино поки не пробував.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 11 10, 2015, 11:45* »

ЯРОСЛАВ ,дана категорія сортів може різнитись ,тому що є класика сортів ,ШАРДОНЕ,РИСЛІНГ,ПІНО НУАР, ПІНО ГРІ,КАБЕРНЕ,ЯКІСТЬ ВИН ЗАВЖДИ ВИСОКА,незважаючи на Ізабельні сорти та Амурські тут не можна вирізнити що сорти найкращі .....вибачай просто дехто ще немає досвіду у виготовленні вин і садять різні не якісні сорти які витримують великі морози ,гоняться в основному за морозостійкістю винограду
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #3 : 11 10, 2015, 18:08* »

Цими опитуваннями ми якраз намагаємося побачити динаміку відношення людей до різних сортів винограду. Якщо ще 4-5 років тому - основними були ізабельні сорти, то тепер вже більше голосують за вініферу... Невже незрозуміла ціль подібних опитувань. Тут ми грамоти і кубки не вручаємо...  ;)
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 11 10, 2015, 18:23* »

Пітримую Ярослава,динаміка в бік від лабрусок є піднімаємо якість виноградарства хоча і вина з ізабельних сортів мають свого пошановувача це не ознака несмаку просто ми різні в хорошому визначенні
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 01 11, 2015, 16:36* »

Ярослав всі початківці починають з того що садять виноград любий щоб небуло багато клопоту ,незнаючим можу ще раз об'яснити що з Ізабельних сортів вина класом нижчі ,така правда
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 08 11, 2015, 15:39* »

Я розумію що хтось колись посадив Ізабельні сорти і просто не хоче рухатись в гору до посадки більш якісних сортів винограду,просто має даний сорт і все і зупинився ,і думає що таке вино з цього винограду найкраще...але це не так насправді
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 08 11, 2015, 15:58* »

Цими опитуваннями ми якраз намагаємося побачити динаміку відношення людей до різних сортів винограду. Якщо ще 4-5 років тому - основними були ізабельні сорти, то тепер вже більше голосують за вініферу... Невже незрозуміла ціль подібних опитувань. Тут ми грамоти і кубки не вручаємо...  ;)
Причому тут кубки і грамоти ,Ярослав я особисто можу і обійтись і без кубків і грамот(для мене це не є якимось преорітетом) ,тут головне якісні вина мають бути від виноробів клубу і майбутніх членів клубу яким ще треба навчитися робити вина ,щоб садили якісні сорти винограду,а не гнатись за морозостійкістю сортів , хто має наприклад
Ізабельні і Амурські сорти за них і голосує в даному опитуванні ,хоча є насправді більш якісні сорти винограду ....
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: