Виноградарі Прикарпаття
23 10, 2018, 08:33* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Голосування
Питання: Кращий столовий сорт 2012 року
Аркадія - 2 (20%)
Восторг (білий) - 1 (10%)
Талісман - 1 (10%)
Ювілей Новочеркаська - 2 (20%)
Гарольд - 1 (10%)
Надія АЗДС - 0 (0%)
Плевен - 1 (10%)
Вікторія - 0 (0%)
Тимур - 0 (0%)
Преображеніє - 0 (0%)
Лора (Флора) - 1 (10%)
Любава - 1 (10%)
Всього голосів: 9

Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кращий столовий сорт 2012 року  (Прочитано 4813 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
Перегляд профілю WWW Email
« : 19 02, 2013, 12:52* »

ось і минув 2012 виноградний рік. Як себе поводили виноградник цього року? Які сорти виявляться кращими? Які сорти не виправдали очікуваня? Тепер можемо об'єктивно судити по кожному сорту зокрема, а зараз розпочинаємо голосування за сорт який Ви вважаєте кращим у 2012 році. Відмічайте сорт який на вашу думку краще проявив себе у 2012 році. Якщо Ви не знайшли в переліку сорту за який хотіли б віддати свій голос пишіть - додам
« Останнє редагування: 20 02, 2013, 13:14* від Василь Зварич » Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 23 02, 2013, 17:05* »

Більшість залежить від погоди одного року один сорт може бути кращим за інший,або навпаки ....є багато хороших сортів яких не має в даному списку ....наприклад Лора (ФЛОРА)
Записаний
Timok1970
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 25 02, 2013, 19:44* »

У мене Любава - найкращий сорт року. Великі жовті ягоди, дуже смачні, не вимерзає.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #3 : 25 02, 2013, 20:30* »

Любава добавлена, голосуйте...
Записаний
Timok1970
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 09 05, 2013, 19:29* »

Вже проголосував, дякую. На мою думку, то конкурс треба проводити з - поміж районованих сортів. Коли я десять років тому був у Москві у пошуках морозостійкого винограду, то перше місце на виставці місцевого винограду там зайняв сорт Кардинал. Величезні ягоди і грона в поєднанні з прекрасним мускатним смаком.Та в цього сорту морозостійкість до двадцяти морозу! З таким само успіхом можна назначити ананас - овочем року на Прикарпатті. Життя від цього Солодшим не стане.Треба шукати стійкі районовані смачні сорти. Або наближені до них. Як то Любава, Супага, Фабел, Вандаль Кліше, Соммерсет Сідліс, Лієпаяс Дзінтарс,Свенсон Ред,кишмиш Юпітер. Сорт Вікторія, можна сказати є наближеним до таких сортів по своїх характеристиках, видатний сорт, маємо великі кущі на арках, що чудово витримали зиму минулого року. Це вже щось...
« Останнє редагування: 10 05, 2013, 07:31* від Timok1970 » Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #5 : 10 05, 2013, 21:16* »

п.Тімок1970,ми маємо бажання побувати у ВАС на ВИНОГРАДНИКУ в серпні,чекаємо ВАШОГО запрошення...
« Останнє редагування: 11 05, 2013, 15:28* від Ярослав » Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 14 05, 2013, 18:09* »

Вже проголосував, дякую. На мою думку, то конкурс треба проводити з - поміж районованих сортів. Коли я десять років тому був у Москві у пошуках морозостійкого винограду, то перше місце на виставці місцевого винограду там зайняв сорт Кардинал. Величезні ягоди і грона в поєднанні з прекрасним мускатним смаком.Та в цього сорту морозостійкість до двадцяти морозу! З таким само успіхом можна назначити ананас - овочем року на Прикарпатті. Життя від цього Солодшим не стане.Треба шукати стійкі районовані смачні сорти. Або наближені до них. Як то Любава, Супага, Фабел, Вандаль Кліше, Соммерсет Сідліс, Лієпаяс Дзінтарс,Свенсон Ред,кишмиш Юпітер. Сорт Вікторія, можна сказати є наближеним до таких сортів по своїх характеристиках, видатний сорт, маємо великі кущі на арках, що чудово витримали зиму минулого року. Це вже щось...
Я був в Москві на (ВДНХ) теперішнє ВВЦ в 2002 році де можна було купити різні сорти винограду ,так як я не знав і робив ставку на морозостійкість ,щоб витримав максимально на арці виноград  і тоді був сорт в мене Лідія,я думав що цей сорт винограду гарний за смаком ,але на жаль я помилився тому що не знав більш якісних сортів.......і тому зараз багато хто з початківців не знаючи саджає не високої якості виноград з часом буде викорчовувати їх,так як і зробив.
Я думаю що кожен які хоче сорти і садить ,це особиста справа кожного ,я думаю комусь буде цікаво переконатись зі смаком тієї Ізабелли ,Лідіі чи скуштувати більш якісну Аркадію чи Лору(Флору)......

Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #7 : 14 05, 2013, 21:50* »

Я думаю що кожен які хоче сорти і садить ,це особиста справа кожного ,я думаю комусь буде цікаво переконатись зі смаком тієї Ізабелли ,Лідіі чи скуштувати більш якісну Аркадію чи Лору(Флору)......

Переконаний що порівнювати столові сорти із технічними (винними) як мінімум некоректно...Якщо є потреба порівняти тоді тільки в своїх категоріях!
Записаний
Timok1970
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 15 05, 2013, 11:52* »

Вікторія, Любава та Русвен у мене без укриття. За смаком перевершать або на рівні практично любого укривного сорту. Гібрид Білий за смаком свіжого соку теж на найвищому рівні і смак ягід теж прекрасний мускат, тільки ягоди дрібніші. Супага, хоча і лабруска(всі інші - мускати), однак це лабруска дуже смачна, набагато вищого рівня, ніж Ізабелла.А сорт Кардинал, що є укривний, - це хоча і старий сорт, однак по смаку, вигляду та розміру ягід та грон дійсно вартий найвищого призового місця...Так, що кожен сам вибирає, що йому до вподоби. Сам я починав з укривного сорту Мускат Літній, однак на практиці виявилося, що треба мати справу зі стійкішими сортами...
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 15 05, 2013, 17:41* »

Переконаний що порівнювати столові сорти із технічними (винними) як мінімум некоректно...Якщо є потреба порівняти тоді тільки в своїх категоріях!
Сорт винограду Лідія є столово-технічний (але не суто технічний),і я не хотів робити ніякі порівняння !!!
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #10 : 15 05, 2013, 17:57* »

Такої класифікації немає, це називається УНІВЕРСАЛЬНИЙ!
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 15 05, 2013, 18:37* »

Такої класифікації немає, це називається УНІВЕРСАЛЬНИЙ!
    Зайди в сорти винограду і прочитай як написано про сорт Лідія (технічно столовий сорт)
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #12 : 15 05, 2013, 18:44* »

тут http://vinograd.info/sorta/yniversalnye/lidiya.html  - в класифікації написано

Метки: США | средний | универсальный | сильнорослый | обоеполый | средняя | округлая | розовая | лабрусковый | -27-30°С | среднеустойчивый | фото |

А для роз"яснення, розшифровано що таке універсальність сорту, і, його можна віднести до "трохи" технічних, і "трохи" столових. А такого поняття в класифікаціях сортів як технічно-столових НЕМАЄ, є поняття - УНІВЕРСАЛЬНИЙ.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #13 : 15 05, 2013, 18:55* »

По типу сортів виноград розділяють:
- СТОЛОВІ;
- ВИННІ (технічні);
- БЕЗНАСІННЕВІ (кишмиш);
- УНІВЕРСАЛЬНІ
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #14 : 15 05, 2013, 21:56* »

Хлопці,дякую за добре розтлумачення,основне без образ...
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #15 : 17 05, 2013, 18:29* »

По типу сортів виноград розділяють:
- СТОЛОВІ;
- ВИННІ (технічні);
- БЕЗНАСІННЕВІ (кишмиш);
- УНІВЕРСАЛЬНІ
Ще можна додати-ДЕКОРАТИВНІ і ПІДВІЙНІ.