Виноградарі Прикарпаття
17 11, 2018, 18:21* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Семінар на тему: Препарати Сингенти для захисту винограду та саду  (Прочитано 1718 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« : 24 02, 2017, 17:39* »

19 березня 2017  року  планується проведення Семінару представниками  Київського  центрального  офісу компанії Сингента   по  захисту  винограду  та  саду.  Ця  інформація  поки ,що  попередня . Місце та  час  буде  повідомлено  додатково .
« Останнє редагування: 24 02, 2017, 17:58* від Сергій Ляшенко » Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 27 02, 2017, 20:54* »

Сергію ,дякуєм що взяв на себе цей симінар,думаю буде дуже цікаво і пізнавально...
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 02 03, 2017, 00:32* »

Сергію ,дякуєм що взяв на себе цей симінар,думаю буде дуже цікаво і пізнавально...
Рано  мені  говорити  дякую.Цей семінар буду робити  для Клубу щиро . Коли  проведется  цей  захід  й прийдуть люди і почують ,щось новенького  вот  тоді можно казати ,що люди прийшли  не дарма  і  отримали  інформацію  де можна придбати засоби  захисту  рослин .
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 07 03, 2017, 20:09* »

По  часу Семінар  Сингенти  буде  десь  2-2,5 години .Планується зробити обзор по  препаратам ,новинки  1-1,5 години, а  потім  запитання-відповіді.Представник  планує  привезти каталоги  по  засобам  захисту винограду та  саду .Ще  поки  напрацьовується,  щоб  запросити  місцевих  дистребюторів, які  продають  цю  продукцію.
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 08 03, 2017, 08:21* »

Можна звернутися у департамент агропромислового розвитку при Івано-Франківські ОДА. Щоб зробили розсилку садоводам, про наш захід. В області є багато садоводів початківців які щось починають але не знають як обробляти. Плюс таким чином ми зможем співпрацювати з ОДА в майбутньому і з  якимось садоводом можна буде домовитися про якусь продукцію бо він так бере велику кількість товару то можна буде дешевше взяти. Це моя думка.  Можна буде з ОДА домовитися про зал бо вони собі теж схочуть галочку поставити, що вони такий захід провели.  
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 08 03, 2017, 10:25* »

Можна звернутися у департамент агропромислового розвитку при Івано-Франківські ОДА. Щоб зробили розсилку садоводам, про наш захід. В області є багато садоводів початківців які щось починають але не знають як обробляти. Плюс таким чином ми зможем співпрацювати з ОДА в майбутньому і з  якимось садоводом можна буде домовитися про якусь продукцію бо він так бере велику кількість товару то можна буде дешевше взяти. Це моя думка.  Можна буде з ОДА домовитися про зал бо вони собі теж схочуть галочку поставити, що вони такий захід провели.  
У мене  вчора появилась  інформація ,що Сингента  проводила  в нас  2  тижні тому  семінар для  підприємців- аграріїв  та реалізаторів їх  продукціїї .Ми  не  можемо  проводити  семінари для  Івано-Франківської області  . У нас  рівень  не той .Хай область  про  це  думає  .У нас  семінар  по  обробці  винограду  для членів  клубу та  охочих  прийти.....Я  думаю ,що ми  назбираєм  до  50  чоловік і  це буде  добре . І  саме головне, щоб люди знали  і  не  купували  препарати Сингенти  на  ринку(базарі)  ,а  брали тільки в спеціалізованих магазинах .На  ринку  продається в  основномуна  80 % китайська підробка .

« Останнє редагування: 08 03, 2017, 10:45* від Сергій Ляшенко » Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 08 03, 2017, 10:52* »

Гаразд.
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 12 03, 2017, 18:41* »

Сергій я думаю що в Миколи добра пропозиція ,якщо в Миколи є вихид на ОДА ,то можна і через іхні можливості збільчити кількість учасників.Для киян кількість учасників грає роль і клуб ВП. збільшує знайомства...Дати Миколі зробити цю ідею
Записаний

Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 12 03, 2017, 20:59* »

Я обговорив з паном Сергієм це питання. Сингента проводила уже для області десь тиждень два тому семінар. Пан Сергій точніше знає.
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 13 03, 2017, 12:57* »

Визначились  з  місцем  проведення  семінару -- це буде  наукова  бібліотека  на Черновола  22 .Ласкаво  просимо !!!!
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #10 : 13 03, 2017, 21:29* »

Семінар відбудеться 19 березня 2017 року.
Початок о 13 годині
Тривалість 2 години
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. В. Чорновола, 22 (читальний зал Обласної наукової бібліотеки)
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 14 03, 2017, 08:30* »

Наприклад хто має великі сади або виноградники купляє великі фермерські упаковки (ТАК ВИГІДНО ЕКОНОМІЧНО_)
Якщо декілька дерев саду або виноградника можна взяти бепосередньо від виробника або ділера через інтернет магазин
Не варто купувати на базарі якщо навіть продають оригінал (ЯКЩО ТОВАР ЛЕШИТЬ І ЙОГО ПРОГРІВАЄ СОНЦЕ _ В ГІРШОМУ ЩЕ Й ЗАМОРОЗКИ ВЗИМКУ ЯКЩО ПРОДАЮТЬ)краще в магазині купити де стабільна температура
Іще важливо дивитись дату виготовлення препарату і дія і кінцевий срок придатності 5 місяців або  1 рік можливо і більше

Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #12 : 14 03, 2017, 21:18* »

Послухати преставника буде дуже корисно,можна запитати і взнати для себе багато нового і інтересного...
Записаний

Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #13 : 19 03, 2017, 22:06* »

Дякуємо фірмі СИНГЕНТА за гарне проведення семінару і нашому чл.клубу п.Сергію Ляшенку за то  що взяв на себе організацію семінару. А хто не був нехай жаліє-
Записаний

Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #14 : 21 03, 2017, 14:59* »

Семінар чудовий, плюс довідник по захисту теж гарний. Дякую Всім, хто причетний до організації даного семінару. 
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #15 : 22 03, 2017, 00:29* »

Семінар чудовий, плюс довідник по захисту теж гарний. Дякую Всім, хто причетний до організації даного семінару. 

В додаток  до  всього  ,що є  на  руках у  тих хто  був  на  семінарі отримають ще визначник  хворіб  винограду . Мені сьогодні  передав  регіональний представник "Сингенти"  додатково .
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #16 : 24 03, 2017, 03:14* »

переглянути семінар зможете перейшовши за посиланням
https://youtu.be/6ec7X9FlOyY
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #17 : 24 03, 2017, 11:21* »

переглянути семінар зможете перейшовши за посиланням
https://youtu.be/6ec7X9FlOyY
Ну що ,  подивились  відео,отримали довідники  від  Сингенти  на  семінарі,придбали  необхідні  препарати  і  рушили  в  новий виноградний рік  з певними знаннями .
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #18 : 05 04, 2017, 21:13* »

Деякими  препаратами виробника  користуюсь вже давно  для виноградника і саду  для мене це вже пройдений етап
Головне  робити вчасно і  поетапно обробки виноградника і саду
Подяка головна  тут для п.С Ляшенко за організацію
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: