Виноградарі Прикарпаття
17 09, 2019, 01:28* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Продаж саджанців - 2017 та підготовка до клубної виставки - продажу 14.05.17  (Прочитано 2310 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« : 02 04, 2017, 22:11* »

В 2017  році  я маю сорти винограду  :

Столові сорти :
-Велика
-Дашуня
-Юліан
-Ришельє
-Сенсація
-Тасон
-Валек
-Мускат Магарача
-Восторг
-Княгіня  Ольга
-Катавба
-Розина
-Надія  АЗОС
-Назарій
-Кишмиш   лучистий
-Сенатор
-Преображение
-Водограй
-Камила
-Кодрянка
-Кишмиш  342
-Болгарія  устойчива
-Рута
-Гарольд
-Подарок  Запоріжжя
-Богатяновський
-Лія
-Молдова

Технічні та  універсальні сорти :
-Дружба   
-Гибрид  білий
-Буковинка
-Айрен
-Цитрон Магарача
-Дністровський   рожевий
-Мускат   блау

Всі саджанці  є  в  наявності  та  приймаю  замовлення  .Мій  контактний телефон  є на  сторінці  виноградарів цього сайту  .Замовлення буду  приймати   в особистом  повідомленні  та  з обов"язковим  контактом замовника  по  телефону . Реалізація  саджанців  почнеться  від  кінця квітня  до  початку  червня.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #1 : 03 04, 2017, 08:13* »

Непоганий набір. Сергій зарезервуй мені по одному саджанцю таких сортів як Каміла,  Тасон, Рішельє, Юліан. Я їх в тебе куплю...
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #2 : 03 04, 2017, 09:30* »

На мою думку, кожен хто пропонує свої саджанці чи чубуки, повинен створити свою окрему тему по продажі. Це не буде створювати путаниці, бо в кожній темі буде вестися діалог конкретного продавця зі всіма зацікавленими покупцями. Якщо є згода, тоді я цю тему розділю... І ще одне прохання, вказуйте, будь ласка орієнтовні ціни. На всіх форумах продавці, які викладають товар вказують свою ціну, що дозволяє оперативніше приймати рішення по придбанню товару.
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 03 04, 2017, 09:45* »

На мою думку, кожен хто пропонує свої саджанці чи чубуки, повинен створити свою окрему тему по продажі. Це не буде створювати путаниці, бо в кожній темі буде вестися діалог конкретного продавця зі всіма зацікавленими покупцями. Якщо є згода, тоді я цю тему розділю... І ще одне прохання, вказуйте, будь ласка орієнтовні ціни. На всіх форумах продавці, які викладають товар вказують свою ціну, що дозволяє оперативніше приймати рішення по придбанню товару.
Моя думка, розділяти не потрібно. Є тема " Продаж  саджанців - 2017" от всі і викладають більше як десять продавців в темі не буде. Якщо хтось має свій каталог то викладе силочку на каталог. А то тем на робим, що важко буде розібратися. А те, що ціна має бути я згідний.
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 03 04, 2017, 15:17* »

Непоганий набір. Сергій зарезервуй мені по одному саджанцю таких сортів як Каміла,  Тасон, Рішельє, Юліан. Я їх в тебе куплю...
Ярослав  твоє  замовлення записав .
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 03 04, 2017, 15:29* »

Мене  просили створити нову  тему  на продаж саджанців --я  її  створив і показав свої саджанці ,які буду готувати  на  реалізацію .Ціна саджанців буде трохи  пізніше .
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 03 04, 2017, 19:42* »

Мене  просили створити нову  тему  на продаж саджанців --я  її  створив і показав свої саджанці ,які буду готувати  на  реалізацію .Ціна саджанців буде трохи  пізніше .
Все гарно. Тільки не потрібно розділювати. Тема є, значить хто хоче той виставляє, що має або силочку на свій каталог.
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 03 04, 2017, 20:16* »

Все гарно. Тільки не потрібно розділювати. Тема є, значить хто хоче той виставляє, що має або силочку на свій каталог.
Ця  тема  буде  одна загальна --- ПРОДАЖ  САДЖАНЦІВ -2017 .Розділення  не буде .
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 04 04, 2017, 13:35* »

Всі  члени клубу ,хто реалізує  саджанці  хотілося  зустрітися на  семінарі ,що  буде 9.04.17 р та обговорити  цінову  політику продажу  саджанців  та планування тимчасового  місця реалізації  саджанців під емблемой  Клубу .Під тимчасовим  місцем  розуміється продаж саджанців  протягом квітня-червня  місяця  на  одном  з  ринків  м.Івано-Франківська .Я пропоную  ,що кращого ринку  чим ринок  "Східний" не  має .На  ньому добрий  під"їзд транспорту на  теріторію  ринку  та й умови .
« Останнє редагування: 04 04, 2017, 13:56* від Сергій Ляшенко » Записаний
Igor Shtunder
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 04 04, 2017, 20:24* »

Вітаю всіх учасників та гостей форуму Клубу "Виноградарі Прикарпаття". Для реалізації у весняно-літній період, пропоную Вашій увазі власнокореневі та щеплені (на "ES 15-53", "Гаранті", "Добрині") зелені вегетуючі саджанці наступних сортів:
Безнасінний виноград.                                                                 

1. Кишмиш "Апірен  Роз" (II-13-14) - (XVII-25-3 х Кишмиш Молдавський). Селекція НДІВіВ, НВО "Вієрул", Молдова;
2. Кишмиш "Блек Емеральд" (Чорний смарагд) - (Fresno A 69-190 х Fresno C 84-116). Селекція Університету штату Каліфорнія, США;
3. Кишмиш "Запорізький" - (Вікторія х Русбол). Селекція СВ "Виноградна Еліта", Україна;
4. Кишмиш "Велес" - (Софія х Русбол). Любительська селекція Загорулька В.В., Україна;
5. Кишмиш "Міленіум" - (Сейваль Блан x Перлетт). Селекція НДІВіВ, Угорщина;
6. Кишмиш "Нептун" - (Arkansas 1562 х Arkansas 1704). Селекція Університету штату Арканзас, США;
7. Кишмиш "Юбілеум" - (Сейваль Блан x Перлетт). Селекція НДІВіВ, Угорщина;
8. Кишмиш "Юпітер" - (Arkansas 1258 х Arkansas 1762). Селекція Університету штату Арканзас, США.

Столовий виноград.                                                                                                                                                                                               

1. "Августин" (Плевен стійкий, Презентабельний, Феномен) - (Плевен х Віллар Блан). Селекція НДІВіВ Болгарії, м. Плевен;
 2. "Аладдін" (II-13-4-1) - (Восторг червоний х Восторг мускатний). Селекція НДІВіВ ім. Я.І. Потапенка, Росія;
 3. "Аметист новочеркаський" (II-13-6-2) - (Восторг червоний х Восторг). Селекція ВНДІВіВ ім. Я.І. Потапенка, Росія;
 4. "Аметист суперранній", (м'яконасінний, неукривний) - (Антей магарацький х Таврія). Селекція НВФ "Ампелос",  м. Ялта, Крим;
 5. "Велика" (Velika), (Болгар х Альфонс Лавалле). Любительська селекція Івана Тодорова, Болгарія;
 6. "Віва Айка" (Вікторія румунська, Вікторія біла) - (Кардинал x Карабурну). Любительська селекція Вікторії Лепедату, Румунія;
 7. "Гарольд" (IV-6-5-пк) - ((Восторг x Аркадія) x Мускат літній). Селекція НДІВіВ ім. Я.І. Потапенка, Росія;
8. "КарМаКод" (VI-10-2-1, Кардинал ВНДІ) - (Кардинал Магарача х Кодрянка). Селекція НДІВіВ ім. Я.І. Потапенка, Росія;
9. "Каталонія" (Талісман х Бордова мантія). Любительська селекція Бурдака О.В., Україна;
10. "Катруся" - (Талісман х Аркадія). Любительська селекція Павлія Б.М., Україна;
11."Київська Русь", (неукривний) - (Молдова х СП морозостійких здичавілих технічних сортів винограду). Любительська селекція Кононова В.Г., Україна;
12. "Кодрянка" (VIII-24-15, Black magic - Чорна магія) - (Молдова х Маршальський). Селекція НДІВіВ, НВО "Вієрул", Молдова;
13. "Леді Патриція" (Illinois 182-1), (неукривний) - (Зейбель 14-665 х Сейв Віллар 20-365). Селекція Університету штату Іллінойс, США;
14. "НіЗіна" - (Талісман х Томайський). Любительська селекція Крайнова В.М., Росія;
15. "Пам'яті Дженєєва" (Академік Авідзба, Академік) - (Подарунок Запоріжжю х Рішельє). Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим;
16. "Пам'яті Негруля" (VI-39-89) - (Молдавський чорний х П'єррель). Селекція НДІВіВ, НВО "Вієрул", Молдова;                                                                                                         
17. "Прелесть" (ПГ-55) - (Молдова х Жемчуг Магарача). Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим;
18.  "ТАСон" - (Італія x Зорєвой). Селекція НДІВіВ ім. Я.І. Потапенка, Росія, автор - Таїсія Арсентіївна Соніна; 
19. "Шоколадний" (ПГ-12, Марадона червона, Тайфі стійкий) - (Магарач 10-51-1 x Антей магарацький). Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим;                                                                   
20. "Юліан" - (Талісман х Різамат). Любительська селекція Капелюшного В.У., Росія.

Універсальний виноград.                                                                                                                                                                                                                   

1. "Аврора Магарача" (Магарач 32-74-8U) - (Обробка мутагеном насіння сорту "Совіньон зелений"). Селекція НДІВіВ "Магарач", м.Ялта, Крим. Білі вина типу "Совіньон" з яскравим  сортовим квітково-ягідним ароматом;
  2. "Аеліта" - (Зоря сєвєра x Мускат гамбурзький). Селекція НДІВіВ ім. Я.І. Потапенка, Росія. Червоні вина типу "Мускат" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди;
  3. "Антей магарацький" (Магарач № 70-71-52) - (Рубіновий Магарача x Магарач № 85-64-16). Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Червоні вина типу "Каберне", "Кагор" з яскравим сортовим ароматом і тонами шоколаду;
  4. "Гриф", (неукривний) - (Буффало х Королева виноградників). Селекція та походження США. Рожеві вина типу "Мускат" з оригінальним сортовим ягідним ароматом і легкими суничними нотками;
  5.  "Гурзуфський рожевий" - ((Мускат білий х Мускат гамбурзький) х Магарач 124-66-26)). Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Рожеві вина типу "Мускат" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди;
  6. "Зігерребе" (Alzey 7957, Scheu 7957, Sieger) - (Мадлен Анжевін x Гевюрцтрамінер). Селекція НДІВіВ, м. Альцей, Німеччина. Ніжно-рожеві вина типу "Гевюрцтрамінер" з яскравим сортовим мускатно-пряним ароматом;
  7. "Королівська Естер" (Eszter, R-65) - (Сейв Віллар 12-375 х Магарач). Селекція НДІВіВ, м. Кечкемет, Угорщина. Червоні вина типу "Піно Нуар" з яскравим сортовим фруктово-ягідним ароматом;
  8. "Красень", (безнасінний) - (Антей магарацький х Надранній безнасінний Магарача). Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Червоні вина типу "Каберне", "Кагор" з яскравим сортовим фруктово-ягідним ароматом і тонами шоколаду;
  9. "Мускат Блау" (Гарньє 83/2) - ((СВ 18-315 x Мюллер Тургау) x СВ 20-347)). Селекція Інтитуту м. Гарньє, Швейцарія. Червоні вина типу "Мускат" з яскравим  ароматом сушених пелюсток троянди і тонами фіалки;
10. "Мускат Пелешкей" (Pölöskei muskotály - Пелешки Мушкотай,  R-10) - ((Перлина Зала x (Глорія Хунгарі x Королева Єлизавета)).  Селекція НДІВіВ, м. Кечкемет, Угорщина. Білі вина типу "Мускат Токай", "Айсвін" - (Льодяне вино) з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди;
11. "Палатина" (Augusztusi muskotaly - Августовський мускат, Прім, CsFT-159) - (СВ 12-375 x Королева виноградників). Селекція Університету Корвіна, м. Будапешт, Угорщина. Білі вина типу "Мускат Токай" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди;
12. "Сенека" (Нью-Йорк 10513), (неукривний) - (Лігнан Блан x Онтаріо). Селекція Корнельського Університету, США. Білі вина типу "Мускат" з оригінальним яблучно-суничним ароматом;
13. "Сент Кру" (Святий Хрест, ES 2-3-21), (неукривний) - (ES 283 х  ES 193). Селекція Університету штату Вісконсін, США. Червоні вина типу "Бордо", "Каберне Совіньон", "Кагор" з яскравим сортовим фруктово-ягідним ароматом;
14. "Цитронний Магарача" - ((Мадлен Анжевін x Магарач 124-66-26) + Новоукраїнський ранній)). Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Білі вина типу "Мускат" з яскравим сортовим мускатно-цитрусовим ароматом;
15. "Шардонель" (Нью-Йорк 45010, Женева Біла 9) - (Сейваль Блан x Шардоне). Селекція Корнельського Університету, США. Білі вина типу "Шаблі, "Шардоне" з яскравим сортовим фруктово-цитрусовим ароматом.

Технічний виноград.                                                                                                                                                                                     

1. "Альмінський" - ((Мускат білий х Мускат гамбурзький) х Магарач 124-66-26)). Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Червоні вина типу "Мускат" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди;
2. "Бастардо магарацький" (Магарач № 217) - (Бастардо х Сапераві). Селекція НДІВіВ "Магарач",  м. Ялта, Крим. Червоні вина типу "Бастардо", "Кагор" з яскравим сортовим шоколадно-кавовим ароматом;
3. "Буковинка" - (Пухляковський х Зейбель 13-666). Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Білі вина типу "Мускат Токай" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди;
   4. "Діамант" (Олег) - (Подарунок Магарача х Трамінер рожевий) - Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Ніжно-рожеві вина типу "Трамінер" з яскравим сортовим мускатно-пряним ароматом;
   5. "Кентавр магарацький" - (Рубіновий Магарача х Магарач 6-68-27). Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Червоні вина типу "Каберне", "Сапераві", "Рубін", "Кагор" з яскравим сортовим маково-пасльоновим ароматом;
   6. "Ла Креснт" (MN 1166, Півмісяць), (неукривний) - (Сен Пепін x ES 6-8-25 x Мускат гамбурзький) - Селекція Університету штату Міннесота, США. Білі вина типу "Рислінг", "Портвейн" з яскравим сортовим ароматом тропічних фруктів;
7. "Лівадійський чорний" - (Мегру Вагаас x Магарач 124-66-26). Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Червоні вина типу "Мускат" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди, відтінками шоколаду і чорносливу;                                                                                         
8. "Маркетт" (MN 1211), (неукривний) - (MN 1094 x Ravat 262). Селекція Університету штату Міннесота, США. Червоні вина типу "Мерло", "Піно Нуар" з яскравим сортовим фруктово-ягідним ароматом;
9. "Піфос", (неукривний) - (Віллар Блан х Вельтлінер Червоний). Селекція НДІВіВ "Вієрул", Молдова. Ніжно-рожеві вина типу "Вельтлінер", "Мальвазія", "Мадейра" з яскравим сортовим фруктово-ягідним ароматом;
10. "Подарунок Магарача" (Магарач 124-66-14), (неукривний) - (Ркацителі x Магарач 2-57-72) - Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Білі вина типу "Ркацителі", "Херес" з яскравим сортовим фруктово-цитрусовим ароматом;
11. "Рісус" (Рислінг рейнський х Сейв Віллар 12-309) - Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Білі вина типу "Рислінг", "Портвейн" з яскравим сортовим фруктово-квітковим ароматом;
12. "Ркацителі Магарача" (ВІВ-14), (неукривний) - (Ркацителі х Віллар Нуар) - Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Білі вина типу "Ркацителі", "Херес" з яскравим соровим фруктово-цитрусовим ароматом;
13. "Спартанець Магарача" (ВІВ-5), (Зейбель 13-666 х Сапераві сєвєрний) - Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Білі вина типу типу "Мускат" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди і відтінками чебрецю;
14.  "Тавквері Магарача" (ВІВ-15), (Тавквері x Магарач 6-68-27) - Селекція НДІВіВ "Магарач", м. Ялта, Крим. Червоні вина типу "Тавквері", "Кагор", "Портвейн" з яскравим сортовим фруктово-ягідним ароматом;
15. "Трамінетт" (Нью-Йорк 65.0533.13), (Жоанес Сейв 23-416 x Гевюрцтрамінер) - Селекція Корнельського Університету, США. Ніжно-рожеві вина типу "Гевюрцтрамінер" з яскравим сортовим мускатно-пряним ароматом;
16. "Фронтіньяк" (MN 1047), (неукривний) - (MN 89 x Landot 4511). Селекція Університету штату Міннесота, США. Червоні вина типу "Каберне", "Кагор", "Портвейн" з яскравим сортовим фруктово-ягідним ароматом;
17. "Фронтіньяк Грі" (MN 1187), (неукривний) - (MN 89 x Landot 4511). Селекція Університету штату Міннесота, США. Білі вина типу "Ркацителі", "Херес" з яскравим сортовим ароматом екзотичних фруктів та дині;
18. "Чорний Доктор" - (Стародавній сорт винограду,  походження: Вірменія). Червоні вина типу "Каберне", "Кагор", "Портвейн Чорний Доктор" з яскравим сортовим вишнево-чорносливовим ароматом, відтінками шоколаду і пелюсток чайної троянди;
19. "Чорний жемчуг" - (Августа х Амурський) х (Кентавр магарацький х Лєвокумський). Селекція НДІВіВ ім. Я.І. Потапенка, Росія. Червоні вина типу "Мускат" з яскравим сортовим ароматом сушених пелюсток троянди.     

Замовлення приймаю особисто за нижче вказаними телефонами, або електронною поштою.

Контактні телефони:                                                                                                                                                               
(0342) 54 64 24 - домашній;
Мобільні: (МТС) - 099 214 25 19, (Київстар) - 068 104 18 66.
Email: shtunder.igor@gmail.comshtunder.igor@ukr.net.
Записаний
Igor Shtunder
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 04 04, 2017, 20:40* »

Додатково пропоную викопні однорічні саджанці винограду наступних сортів:
1. "Любительський" (ПГ-29) - селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Столово-винний виноград,  ягода темно-синя з сортовим шоколадним ароматом і пасьоново-маковими тонами. Червоні вина типу "Каберне", "Кагор";
2. "Мускат Лівадія" (ПГ-5) - селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Столовий виноград, ягода золотисто-жовта з мускатним ароматом;
3. "Неро" (Нерон, Борнемісса Гергелі 15, BG-15) - селекція НДІВіВ Угорщини. Столово-винний виноград. Червоні вина типу "Мерло", "Піно Нуар";
4. "Мускат Голодриги" - (Королева виноградників х Магарач 124-66-26). Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Універсальний виноград. Білі вина типу "Мускат ";
5. "Альмінський" - селекція НДІВіВ "Магарач" м. Ялта, Крим. Технічний виноград. Червоні вина типу "Мускат";
6. "Буковинка" - селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Технічний виноград. Білі вина типу "Мускат Токай";
7. "Діамант" (Олег) - селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Технічний виноград. Ніжно-рожеві вина типу "Трамінер";
8. "Лівадійський чорний" - (Мегру Вагаас x Магарач 124-66-26). Селекція НВФ "Ампелос", м. Ялта, Крим. Технічний виноград.  Червоні вина типу "Мускат".                                                                                            
9. "Менделєум" (BV-12-5), (Мерло х Зейбель 13-666) - селекція Інституту "Mendeleum" ім. Грегора Менделя, Чехія. Технічний виноград. Червоні вина типу "Мерло".  
10. "Чорний жемчуг" - селекція НДІВіВ ім. Потапенка, Росія. Технічний виноград.  Червоні вина типу "Мускат".
11. "ES 15-53". Підщепний виноград. Селекція Університету США, автор - Елмер Свенсон;

Замовлення приймаю особисто за нижче вказаними телефонами, або електронною поштою.

Контактні телефони:                                                                                                                                                                
(0342) 54 64 24 - домашній;
Мобільні: (МТС) - 099 214 25 19, (Київстар) - 068 104 18 66.
Email: shtunder.igor@gmail.com,  shtunder.igor@ukr.net.                                                                      
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #11 : 05 04, 2017, 08:27* »

Ігор,озвуч ціни на свої однорічні саджанці...
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #12 : 05 04, 2017, 19:34* »

Ришельє колись в мене був ,викинув бо ягода після дощів тріскала плюс оси люблять
Юліан в мене є вже декілька років поки що  гарний дає результат
Садити   можна любий  сорт винограду головне щоб менше з ним було проблем і звичайно смакові якості
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #13 : 09 04, 2017, 22:33* »

Після обговорення  теми продажу  саджанців  було прийнято рішення ,що  клубні  лозоводи будуть реалізовувати свої саджанці   на ринках і у кожного  буде  Сертифікат від клубу  ,який  засвідчує що продаються  реальні сорти  винограду .Сертифікат буде  мати  фото лозовода  і буде видаватися на рік.
Записаний
Володя
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #14 : 11 05, 2017, 21:47* »

Всім привіт!
Хочу придбати та висадити пару сортів винограду і в процесі їх зростання навчитися всіх тонкощів виноградництва, так як в цій справі я новачок ! Підкажіть будь-ласка чи є в Івано-Франківську якась торгова точка чи можливо на ринку представники клубу Виноградарів Прикарпаття в яких можна придбати саджанці винограду??? Також цікавить чи є в складі клубу представники Долинського району Ів.-Франківської обл. які займаються виноградництвом? 
Записаний
Igor Shtunder
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #15 : 12 05, 2017, 06:21* »

Всім привіт!
Хочу придбати та висадити пару сортів винограду і в процесі їх зростання навчитися всіх тонкощів виноградництва, так як в цій справі я новачок ! Підкажіть будь-ласка чи є в Івано-Франківську якась торгова точка чи можливо на ринку представники клубу Виноградарів Прикарпаття в яких можна придбати саджанці винограду??? Також цікавить чи є в складі клубу представники Долинського району Ів.-Франківської обл. які займаються виноградництвом?  
Привіт, Володя! На жаль, якщо не помиляюсь, представників Долинського району у Клубі "Виноградарі  Прикарпаття" немає. Якщо Вас зацікавить щось із сортів винограду представлених мною у цій темі за 04.04. 2017 року, будь-ласка звертайтеся за телефонами: (Vodafone) 099 214 25 19,  (Київстар) 086 104 18 66, або на електронну адресу shtunder.igor@ukr.net,  shtunder.igor@gmail.com.
На території старго ринку міста Івано-Франківська (площа Ринок), де торгують саджанцями та розсадою, маю торгове місце. Впродовж тижня, крім неділі і понеділка, буваю там з 8:00 до 14:00 год.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #16 : 12 05, 2017, 09:41* »

В Долинському районі проживає наш знаменитий колекціонер зимостійких сортів винограду Гошків В.В. (на форумі Timok1970). Зверніться до нього, він має досить широкий вибір сортів винограду адаптованих до гірської місцевості.
Записаний
Володя
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #17 : 12 05, 2017, 21:57* »

В Долинському районі проживає наш знаменитий колекціонер зимостійких сортів винограду Гошків В.В. (на форумі Timok1970). Зверніться до нього, він має досить широкий вибір сортів винограду адаптованих до гірської місцевості.
Дякую!
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #18 : 15 05, 2017, 08:01* »

Володя я розумію що Ви початківець і ставите ставку на витривалість винограду до морозу , виноград який має велику морозостійкість на жаль буде гірший за сорти (вініфера)для вина наприклад
Так само столові сорти це як зрівняти наприклад ЛІДІЮ ,ІЗАБЕЛЛУ і  смачний вищого гатунку сорт АРКАДІЯ
САДІТЬ ЗРАЗУ ЩОСЬ З ХОРОШИХ СОРТІВ ЩОБ ПОТІМ НЕ ВИКИДАТИ
Записаний
Володя
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #19 : 15 05, 2017, 22:03* »

Володя я розумію що Ви початківець і ставите ставку на витривалість винограду до морозу , виноград який має велику морозостійкість на жаль буде гірший за сорти (вініфера)для вина наприклад
Так само столові сорти це як зрівняти наприклад ЛІДІЮ ,ІЗАБЕЛЛУ і  смачний вищого гатунку сорт АРКАДІЯ
САДІТЬ ЗРАЗУ ЩОСЬ З ХОРОШИХ СОРТІВ ЩОБ ПОТІМ НЕ ВИКИДАТИ
Так, початківець, ще дуже мало знаю про виноградну справу. Минулої зими стовпчик термометра в моєму регіоні опускався до -25 можливо і нижче, а це вже напевно критична температура для кращих сортів. Хотілось би посадити хороші сорти вищого гатунку з крупною ягодою, але боюсь невитримають. Шкода просто навіть не так коштів потрачених на садженці, а найбільше тої праці і часу.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #20 : 16 05, 2017, 08:20* »

Тут є описи сортів можете попередні повідомлення почитати
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #21 : 16 05, 2017, 20:48* »

п.ВОЛОДИМИР,садіть гарні сорти винограду і не бійтесь слова укривні виногради,це нетак страшно як Ви думаєте.   А результат Вас вразить,повірте моєму слову.
« Останнє редагування: 17 05, 2017, 07:36* від Ярослав » Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #22 : 16 05, 2017, 20:55* »

Друзі - виноградарі,від правління просимо вибачення за зрив ярмарки-садженців біля н.д. Княгинин,затримка за дозволом...
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #23 : 17 05, 2017, 08:12* »

Деякі укривні сорти можна вирощувати на арці на зиму обрізати і прикрити землею і мати з куща 50 ,70 кг винограду  ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СОРТУ І ФОРМУВАННЯ (ТУТ Є ПОЧИТАЙТЕ_)
Так як неукривні витримують мороз 30 градусів всерівно можуть обмерзнути в початок вегетації в травні 
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #24 : 18 05, 2017, 19:27* »

21 та 28 травня на площі біля Народного дому "Княгинин", що в м. Івано-Франківськ буде відбуватись виставка-ярмарка саджанців районованих сортів винограду. Крім винограду також будуть представлені лікарські та екзотичні рослини.
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: