Виноградарі Прикарпаття
21 04, 2019, 09:08* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: 1 [2] 3 4   Вниз
  Друк  
Автор Тема: ТЕХНІЧНІ СОРТИ ВИНОГРАДУ  (Прочитано 35065 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
orestguliy
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #25 : 18 11, 2012, 14:10* »

В цьому році посадив з технічних сортів;  Рондо,  Спартанець, Красень . Є  черенок  Катавби.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #26 : 18 11, 2012, 16:58* »

Моє поповнення цього року
- Гібрид білий
 - Сейваль Блан
 - Соляріс
 - Дублянський
 - Кристал
 - Красень
 - Ананасний ранній
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #27 : 18 11, 2012, 18:28* »

Колись хотів придбати Ананасний ранній ,але відмовився через не високу якість вина з цього сорту...
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #28 : 30 11, 2012, 16:10* »

Ананасний
Альфа
Лідія
Ізабелла
Всі ці сорти Лабрускові сорти так що це вина не є високої якості,тому краще садити більш якісні укривні сорти ,щоб мати добре вино!!!!
Я розумію
Ви ставите ставку на морозостійкість ,наприклад виноград витримує -27 морозу,Ви посадили один рік другий на третій рік має плодоносити і мороз -35 ,і те що виросло більшість обмерзло і тоді треба знову чекати ,так десь може ще відбити від кореня ,але вже того урожаю вже не буде який мав би бути тому що виноград обмерз
Якщо укривні сорти тоді мороз не страшний
« Останнє редагування: 06 12, 2012, 17:22* від іван » Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #29 : 03 12, 2012, 16:10* »

наприклад виноград витримує -27 морозу,Ви посадили один рік другий на третій рік має плодоносити і мороз -35 ,і те що виросло більшість обмерзло і тоді треба знову чекати ,так десь може ще відбити від кореня ,але вже того урожаю вже не буде який мав би бути тому що виноград
Якщо укривні сорти тоді мороз не страшний

Поясніть цю фразу, я щось не "в'їхав". Але, на моє переконання якщо виноград витримує -30 градусів, то, повірте і при 35 виживе, головне де він росте. Неукривні виноградники, як правило це пристінні арки, і тут температура завжди вища ніж на полі, з цим думаю погодитеся. Не такі страшні морози зимові, як так звані (на рос мові) "возвратные морозы" які бувають після сокогону та й обледеніння лози...
 І ще одне, не бійтеся лабруски як чорт ладану. В кожномі пості про це згадуєте  Не страшні вони, а про смак дебатувати не варто!!! Кожному подобається своє. НЕ НАВЯЗУЙТЕ іншим свої смакові вподобання. Колись люди сильно слова - ГІБРИД боялися, а ви тут доказуєте що це панацея...
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #30 : 31 03, 2013, 16:27* »

Дорогі виноградарі,немає поганого винограду,є його багато сортів і гб.-і вкожного є свої прихильники.В цйому і є плюси винограду,я не люблю смак ізабели але це не означає що виноград поганий.Ще хочу звернути увагу на  тон спілкування, хлопці ми неє конкурентами,і читаючи образливі слова стає мяко кажучи недобре.Мудра ЛЮДИНА сказала-ми вчимось до самої своєї смерті...,поважаймо думки других.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #31 : 02 04, 2013, 17:34* »

Дорогі виноградарі,немає поганого винограду,є його багато сортів і гб.-і вкожного є свої прихильники.В цйому і є плюси винограду,я не люблю смак ізабели але це не означає що виноград поганий.Ще хочу звернути увагу на  тон спілкування, хлопці ми неє конкурентами,і читаючи образливі слова стає мяко кажучи недобре.Мудра ЛЮДИНА сказала-ми вчимось до самої своєї смерті...,поважаймо думки других.
Звичайно виноград різний і різні смакові якості,просто з одних сортів буде більш якісне вино ,а з інших не тієї якості якого хотілося б мати .....
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #32 : 02 04, 2013, 20:22* »

Добридень друзі.В 2011р. посадив технарі--Мускат Донський,Лівадійський Чорний.-річні саджанці.В 2012р.-сигнальні грона,з 8 грон Муската Донського зробив 2 літри вина хочу визначити чудовий запах.Хто в себе має ці сорти поділіться враженнями.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #33 : 02 04, 2013, 20:35* »

Чи вимірювався рівень цукру в Мускаті Чорному? Цікаво скільки набирає в нас, "паспортна" цукристіть до 30 Brix, Також цікавить набрана цукристіть  в наших умовах і Лівадійського чорного, "паспортна" цукристіть 21-26 Brix. Ще питання, як переніс зиму, чи укривався?
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #34 : 04 04, 2013, 08:28* »

В Мускаті Донському сильнорослий кущ,врожайність 4-грони на пагоні,2- забрав,хочу виростити на арці але в укривній формі.Лівадійський Чорний середньорослий,було 4-грони.Арка під прозорим хвилястим шифером(вироб.німці),таку арку бачив в Загорулька В.В. в Запоріжської обл.Цукристість не заміряв бо ще немав рефрактометра, тепер маю і буду виміряти всі виногради.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #35 : 04 04, 2013, 18:21* »

Чи вимірювався рівень цукру в Мускаті Чорному? Цікаво скільки набирає в нас, "паспортна" цукристіть до 30 Brix, Також цікавить набрана цукристіть  в наших умовах і Лівадійського чорного, "паспортна" цукристіть 21-26 Brix. Ще питання, як переніс зиму, чи укривався?

Лівадійський чорний набрав минулого року 23%Brix,виноград укритий так що зарано щось говорити як переніс зиму
Записаний
мирослава романюк
Впевнений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #36 : 18 12, 2014, 23:13* »

Вітаю форумчан!В цьому році дегустували перші(5)сигнальні грона Лівадійського чорного.Смакота!А мускат!Усім дуже сподобався.Кущ дворічний,вирощений з чубука від Гранковських з Артемівська.На двоплощинній шпалері показав велику силу росту і стійкість до оїдіому.Станом на 28.09. ягоди набрали 21%Brix.Грона виглядали так:URL=http://radikal.ru/fp/85b95669dd45492380c74cc33c812938][/URL]
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #37 : 19 12, 2014, 09:04* »

Пані Мирослава, чи маєте чубуки цього винограду, хочу поповнити свій технічний виноградник цим сортом. Гарні відгуки про нього у виноробстві...
Записаний
мирослава романюк
Впевнений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #38 : 19 12, 2014, 15:54* »

Ярослав Тадейович, вітаю зі святом!Святий Миколай залишив для Вас чубуки Лівадійського чорного то при зустрічі обов'язково передам.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #39 : 19 12, 2014, 17:48* »

Щиро дякую тому Миколаю...:) Вас також вітаю зі святом.
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #40 : 19 12, 2014, 21:00* »

Тадейович, ти мабуть був дуже чемний цілий рік ))))   що тобі Миколайко ще й чубуки приніс, бо мені тільки мандаринки та й цукерки ))))
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #41 : 20 12, 2014, 00:44* »

Пані Мирослава  може  у  Вас  ще  є  пару лоз Левадійського чорного. Я теж  хотів би посадити  у  себе . Я  про нього давно  читав  на  сайті ВИНОГРАД-ІНФО ,але не  знав,що  він  у Вас є .З  святом !!!
« Останнє редагування: 20 12, 2014, 19:50* від Ярослав » Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #42 : 20 12, 2014, 19:52* »

Ну.... Вася... ображаєш, я завжди чемний :)))
Записаний
мирослава романюк
Впевнений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #43 : 21 12, 2014, 22:31* »

Пані Мирослава  може  у  Вас  ще  є  пару лоз Левадійського чорного. Я теж  хотів би посадити  у  себе . Я  про нього давно  читав  на  сайті ВИНОГРАД-ІНФО ,але не  знав,що  він  у Вас є .З  святом !!!
Сергій Васильович, з радістю поділюся з вами чубуками любого сорту, які маю.
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #44 : 21 12, 2014, 23:20* »

Дуже дякую , пані  Мирослава  !!!!!
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #45 : 13 01, 2015, 22:42* »

На звітних зборах виставив на малу дегустацію два сорта винограду: Мускат донський---набрав-22brik. вино 0-цукр. 12,7-спір. аромат чайної рози,кислотність ниська-є над чим працювати.     2--Лівадійський чорний-18 brik.вино-0-цукр.12.3-спірт.кислотність мала є над чим працювати  Вина які мають малу кислотність і набирають цукристість більше 20-brik. для нашого Прикарпаття - преспектива.
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #46 : 14 01, 2015, 09:27* »

Пане Михайло, скільки настоювалася мезга по кожному сорту?....
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #47 : 14 01, 2015, 15:00* »

Лівадійський чорний--15-грон. заклав в 5-л.бутель. помнув,і тримав 7-день на ферментації.Мускат донський--виногр. було пласт. тазік,заклав в 10-л. бутель і також тримав 7-день.
Записаний

Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #48 : 25 02, 2015, 21:40* »

п.Михайло а де твоя Кадарка.Чи робив з неї вино.
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #49 : 05 03, 2015, 22:00* »

В Дмитра Семеніва в 2014р.показали такі техн.сорти ;Цветочний (біл)-20 брік. на дегустації -3 місце.(квітковий мускат) Розіна(черв.)-22брік. Цитронний Магарача (біл)-20брік. Гібрид білий-22брік. Дружба(біл)-23брік. Фіолетовий ранній(чер)-23брік. Чорний жемчуг-21брік.Цього року у Дмитра можна буде придбати садженці цих сортів винограду.
« Останнє редагування: 06 03, 2015, 08:14* від Ярослав » Записаний

Сторінок: 1 [2] 3 4   Нагору
  Друк  

Перейти в: