Виноградарі Прикарпаття
15 12, 2017, 20:03* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: 1 2 3 [4]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: ТЕХНІЧНІ СОРТИ ВИНОГРАДУ  (Прочитано 30732 раз)
0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #75 : 30 12, 2015, 18:26* »

Я ще раніше в цьому переконався ,що білі сорти ( технічні) для вина більш переконливі будуть в нас для виноробства
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #76 : 30 12, 2015, 18:33* »

п.Іване,звідки дані про виробниство вин,які Ви подали?
В мене є різні сорти , пробував різне робити вино з різних сортів,червоні вина виходять хороші ,якщо ще й витримати їх в дубовій бочці ,але білі вина дають все ж таки кращий результат

Рекомендую посадити сорт Рубін Голодриги вина виходять хороші червоні насичені столові та десертні

Хороший Український сорт винограду Первенець Магарача чудові столові та десерті вина з хорошим ароматом

Я давно вже років 10 тому( 2006 році)купував різні  саджанці винограду в Франції ,як білі сорти так і червоні сорти ,але білі сорти все ж  таки мають перевагу над червоними ,вина з білих сортів кращі
« Останнє редагування: 03 01, 2016, 18:58* від Ярослав » Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #77 : 23 01, 2016, 09:52* »

Тепер на червоне вино можна попробувати сорт Маркетт,тим більше він стійкий до хвороб і мороз до -35*,висока цукристість,одна біда,люблять ним поласувати наші пернаті друзі...в кого є земля,можуть заложити плантації,без оприскувань і укриття на зиму,цукристість буде залежати від терміну збору.     Осінь наша дозволяє поексперементувати.
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #78 : 24 01, 2016, 13:07* »

п.Іване,які назви французьких виноградів,як можна про них докладніше і Ваші спостереження за ними.
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #79 : 24 01, 2016, 16:22* »

Пане Юліан не гоніться за сортами з великою морозостійкістю винограду тут головне якісні сорти з яких буде вино ,морозостійкість тут на другому плані,сорти Лівадійський ,Рубін Голодриги ,Мерло,Каберне,Піно нуар ,це червоні сорти будуть з них вина хороші ,так само і з білими сортами ,
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #80 : 24 01, 2016, 16:34* »

На рахунок сортів з Франції Рислінг , Піно грі ,Каберне Совіньйон,Мерло,пізніше ще до купив Каберне Фран ,і ще сорт Уньі блан з якого виготовлять коньяк в Франції і вина Шато Ікем
Минулого року технічні сорти всі обробляв три рази , (отрутохімікатами)  окремо потім підживлення вже без (отрутохімікатів)як і для столових по строках які я писав в Темі : Догляд за виноградом
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #81 : 25 01, 2016, 10:06* »

Пане Іван,я виноградом цікавлюсь більше 30 років,само собою смак головне,але і стійкість до хворіб і морозу теж не маловажні,тим більше завдяки компу можна пошукати,вибрати,от Маркетт зараз хвалять,може пару літрів зроблю в цьому році ( 2 кущі ) ,я за класикою не гонюсь,вина роблю для себе...
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #82 : 26 01, 2016, 18:20* »

Кожен садить виноград який сам хоче,але всеж класика (вініфера) більш дає вина вищого ґатунку ,на рахунок морозу якщо вкритий виноград землею зимою  30 см мороз не страшний , але можна виноград втратити весною під час заморозків навіть і в травні і неукривні стійкі сорти до морозу можуть так само бути пошкоджені морозом я розумію що для себе вино ,але все ж таки хочеться більш якісного вина ..всім успіхів
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #83 : 30 01, 2016, 23:18* »

п.Іване,дякую за коментар,буду радий з Вами поспілкуватись на дегустації.
Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #84 : 31 01, 2016, 18:07* »

Сорти які я купляв в Франції Каберне Совіньйон, Мерло , Піно грі ....., мають такі самі сортові  дані ,як і в Україні  дані сорти які  пізніше купляв для зрівняння сортових якостей винограду( так як говорять якщо це Каберне Совіньйон ) він в Африці Каберне Совіньйон  різниці немає
Записаний
Олег Пундор
Початківець
*

Перегляд профілю
« Відповідь #85 : 27 03, 2016, 19:48* »

В інтернеті зустрів цікаву назву сорту Blaufränkisch, також Lemberger або Blauer Limberger (класична назва).
В різних країнах його називають по різному, наприклад в Німеччині Lemberger (DE), в Угорщині Kékfrankos (HU) в Італії Franconia (IT)
Львів німецькою — Lemberg (Лемберґ; зараз — також Lwiw, з вікіпедії).
Можливо хтось знає більше про цей сорт винограду, щось чули або навіть він в когось росте. Пишіть, цікаво почути думки виноградарів. Цілком можливо що цей сорт міг би походити зі Львова. Чому я так подумав? Тому що на сторінці Карла Шоша http://sasspince.com.ua/index.php/ua/istoriauam1 написано наступне "...  угорський король Бейла ІХ в 1254 році запросив німецьких та італійських колоністів-виноградарів (вінцлерів), а Мукачево із навколишніми землями віддає своєму зятю – галицькому князю Льву Даниловичу. ..." біля Львова є місто Винники  Герб Винник доби австрійського панування мав суто «промовистий» зміст. Його опис зберігся в реєстрі, складеному 1897 офіціялом львівського архіву Францом Ковалишиним: «На срібному тлі зелена галузка винограду з гроном».
( P.S. щоб не звинувачували що не в темі пишу це технічний сорт ;) )
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #86 : 28 03, 2016, 11:25* »

Все ж таки цікаво ,думаю що даний сорт  може бути і на Закарпатті ( ближче до Угорщини)
Записаний
Сторінок: 1 2 3 [4]   Нагору
  Друк  

Перейти в: