Виноградарі Прикарпаття
13 12, 2017, 13:19* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: 1 [2]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вирощування саджанців  (Прочитано 10693 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #25 : 01 04, 2015, 21:41* »

Хочу знати про результати і ефективність нового кільчуватора п. Зварича-,,Похвались успіхом,, є така рубрика в газеті Порадник господаря.В мене як завжди в лідерах укорінення -Аркадія. Тирса і тепла підлога ---мій кільчуватор.
Записаний
Максим
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #26 : 03 04, 2015, 03:29* »

доброго дня всім! якось найшов цікавий і простий кільчуватор https://vk.com/club22861066  з пінопластом вролі поплавка. для тих хто любить воду використовувати.
Записаний
Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #27 : 03 04, 2015, 22:21* »

Максим дякую, що не втрачаєш активності і інтересу до виноградарства.
Записаний
мирослава романюк
Впевнений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #28 : 07 04, 2015, 20:45* »

Мій чисто жіночий (тимчасовий) кільчеватор. Як говорять:"Із того, що було".
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #29 : 11 04, 2015, 22:17* »

Хочу знати про результати і ефективність нового кільчуватора п. Зварича-,,Похвались успіхом,, є така рубрика в газеті Порадник господаря.

Хвалитись ще рано. Як кажуть - весна покаже )))
Кільчиватор мій ще потребує доопрацювання.
Як можна побачити по даті попереднього повідомлення заклав черенки в кільчиватор пізно. Через брак часу допустив деякі помилки, а саме не завжди вчасно змінював лід, тому температура біля вічок не завжди відповідала необхідній (як результат - деякі вічка почали набухати). Тепер думаю над тим як і це модернізувати, щоб кільчиватор працював автономно ))).

На сьогоднішній день результат такий: приблизно на половині черенків утворився каліус. Тиждень тому висадив у стаканчики.

Може хтось підкаже як зробити так, щоб біля вічок завжди була температура не вище +10. Типу якийсь холодильник треба ))))
Плюсову температуру вдалось витримувати за допомогою нагрівального кабелю та терморегулятора - ця річ працює на відмінно. Тепер потрібно щось схоже придумати з іншого боку кільчиватора )))
Записаний
Богдан Г.
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #30 : 13 04, 2015, 21:36* »

Молодець!!! Попробуй звернутись в майстерню по ремонту холодильників.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #31 : 14 04, 2015, 15:06* »

Вважаю холодильник над чубуками - це лишнє. Але якщо так хочеться, зверни увагу на пластини Пельт'є.
Записаний
мирослава романюк
Впевнений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #32 : 09 01, 2016, 21:27* »

http://ok.ru/group/51964643377329/topic/63547492843697
Записаний
Олег Пундор
Початківець
*

Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 02 03, 2016, 00:26* »

пробував виростити саджанці і ось що з того вийшло, коренів ще немає а листки вже пішли в ріст. порадьте чи можна їх ще врятувати
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #34 : 02 03, 2016, 08:35* »

Привіт земляче. Та нічого тут страшного ще немає. В ідеалі, звичайно, потрібно наростити корінь а потім вже листя. В житті не завжди  так буває. Але якщо ви все робили правильно то корінці появляться. Що я маю на увазі. - Вимочування у воді (з добавками меду, чи інших добавок), осліплення нижньої бруньки, продряпування кори, натирання корневіном, установка в теплу талу чи дощову воду і витримка у воді на 1,5-2 см яка буде підтримуватися при температурі 23-25 градусів, а верхня частина до 20 градусів, то корінці через 18-20 днів обов'язково підуть. Це ще залежить і від сортових особливостей  чубуків.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #35 : 06 03, 2016, 14:40* »

наприклад маємо чубук винограду   на три вічка  обробляємо верхі вічка парафіном  ( затримаємо ріст листя) низ робимо надрізами , тоді швидше будуть рости корінці , а ріст листя затримається тому що оброблений парафіном
Записаний
Олег Пундор
Початківець
*

Перегляд профілю
« Відповідь #36 : 10 03, 2016, 23:33* »

нарешті почали проростати корінці але в мене чомусь це тривало більше місяця
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #37 : 12 03, 2016, 13:39* »

у кожного сорту по різному + температурні режими.
але головне, що корінці появились. Далі будете удосконалювати пророщування і з кожним роком результат буде покращуватись )))
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #38 : 05 04, 2016, 14:05* »

Цього року два десятки чубуків укорінював в трисі, по методу, яку запропонував Богдан Гаморак. В принципі варіант непоганий, менше часу йде на "обслуговування". Результат вкорінення майже 95%. Вкорінення проходило в кільчеваторі з підігрівом термокабелем і управління термореле електронне. Температурне коливання +/- 1 градус. Тобто стабільність температури практично ідеальна. Перша партія чубуків переселена в ПЕТ-пляшки. Готуємося до переселення другої партії...
Записаний
Iван
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #39 : 06 04, 2016, 09:17* »

На моїх черенках тоже вже починають появлятися корінчики. Буду вже скоро садити в бутилки... Це мій перший досвід...
Записаний
Сергій Ляшенко
Правління
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #40 : 07 04, 2016, 21:37* »

Цього року я  також саджанці пророщую  на тирсі в  кільчеваторі .Цей  принцип  мені  сподобався і  в  майбутньому  буду його   використовувати. На  17  день на сортах Восторг , Фуршетний ,Ландиш появилися  перші корінці .На  садженцях  брунька  ще  спляча і тільки  починає   набухати.
Записаний
Микола135
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #41 : 16 04, 2016, 06:55* »

В 2015 році проводив кільчування в скляні банці бо мав 9 штук чубиків. Цього року пробую за таким методом. Відео не моє https://www.youtube.com/watch?v=iPxEvJf7W-o але про результат зроблю відео.
Записаний
Сторінок: 1 [2]   Нагору
  Друк  

Перейти в: