Виноградарі Прикарпаття
17 06, 2019, 21:46* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1] 2 3   Вниз
  Друк  
Автор Тема: столові сорти винограду  (Прочитано 18054 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« : 03 05, 2011, 13:17* »

ДОБРИЙ ДЕНЬ,НА ДАНИЙ МОМЕНТ 03,05,2011 Є ТАКІ СОРТИ СТОЛОВОГО ВИНОГРАДУ.   АРОЧНИЙ.АНДРОКАС.АТАМАН.АРКАДІЯ.БЛАГОВІСТ.ВІКІНГ.ВІКТОРІЯ.ВІЗАНТІЯ.ВОСТОРГ ІДЕАЛЬНИЙ.ВОСТОРГ ЧОРНИЙ.ВОСТОРГ БІЛИЙ.ВОСТОК.ДІАНА.ДЄКАБРСЬКИЙ.ІЗАБЕЛЛА.КОДРЯНКА.ЛІВІЯ.ЛОРА. ЛУЧЕЗАРНИЙ.МОЛДОВА.МЕРЦІШОР.НОВИЙ ПОДАРОК ЗАПОРІЖЖЮ.НАДІЯ АЗОС.ОРИГІНАЛ.ПАМ*ЯТІ НЕГРУЛЯ. РАФІНАД.РИШЕЛЬЄ.СМЄНА.ТАЛІСМАН.ТИМУР.ФЛАМІНГО.ЮВІЛЕЙ ХЕРСОНСЬКОГО ДАЧНИКА...................                                                                                                                                                                     
Записаний
Timok1970
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 27 10, 2011, 09:11* »

В наших умовах без укриття та хімії можна вирощувати Любаву, Супагу, Вікторію, Гібрид Білий та Кристал. Також попережньо можна говорити про достатні показники стійкості Марс сідліс,Рілайнс Пінк сідліс та Єйнсет сідліс для вирощування на Прикарпатті без укриття та хімобробки.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #2 : 02 05, 2012, 18:39* »

Тут короткий опис сортів винограду в алфавітному порядку http://vinograd.info/
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 10 05, 2012, 07:34* »

Ізабелла 1 кущ для експеременту цього року трохи обмерз,але ріст пішов .більше його не хочу розмножувати хватить і 1 куща
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 12 05, 2012, 08:35* »

З столових обмерз Восторг чорний ...
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 22 06, 2012, 18:23* »

Гібрид білий мороз -30 навіть не замітив,зате без прфілактики може поражатись мільдью.Вино із нього без добавляння цукру досить міцне,мускатне із запахом лугових квітів( як на мене).Лідія у мене менш морозостійка від Ізабели і Ізабела якась не така достигає набагато скоріше від Лідії.Ще непотрібно укривати на зиму Люсіль,Альфу,Бако,обробляти від хвороб також,але вони не можуть зрівнятись із сучасними сортами.Хоча із Бако в теплі роки виходить не погане вино.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #6 : 25 06, 2012, 20:30* »

Давно шукаю Гібрида білого, але поки що не вдалося дістати саджанця. У Вас можна купити?
Записаний
Timok1970
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 15 07, 2012, 20:18* »

В цьому році, незважаючи на надзвичайно несприятливі погодні умови, чудово перезимували без укриття такі сорти - Гібрид Білий, Любава, Кишмиш Унікальний, Супага, Кристал, Єйнсет Сідліс, Марс Сідліс. Вікторія в низинних ділянках, де морози були до -32, то сильно вимерзла але потужно відновлюється і буде невеликий урожай. Великі насадження Вікторії на гірських ділянках взагалі не підмерзли, маємо величезні неукривні кущі, що взагалі не підмерзли. Також витримав мороз цього року і Русвен.Результати цього року чудово доказують що неукривний високоякісний виноград чудово виправдовує себе в наших умовах. Загалом маємо досвід практично двадцяти років і цей досвід однозначно свідчить на користь високоякісного неукривного винограду. Особливо хочеться відзначити нові сорти - це Любава та Єйнсет Сідліс. За підсумками минулого сезону - Любава - найкращий сорт за весь час спостережень. Великі жовті красиві ягоди, дуже смачні, не потребує укриття та хім обробки.Якщо хто стверджує, що укривний виноград кращий за неукривний, значить у нього немає Любави...
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 09 09, 2012, 12:27* »

Давно шукаю Гібрида білого, але поки що не вдалося дістати саджанця. У Вас можна купити?
Якщо до цього часу ще не придбали то можу презентувати кілька чубуків,з осені по весну(2012-2013).Цього року він у мене після серпневих дощів трохи потріскав,але не так ,як Вікторія,її просто рознесло,ну і ягода у нього дрібна, але дуже солодка,грона малі ,типовий технар,виходить із нього гарне вино.В цьому році через дощі,із нього я втратив 1/3 ягід.                                                                                                                         З повагою Юліан.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 24 09, 2012, 13:50* »

Моя думка така всеж краще вирощувати виноград не сортів сімейства (Лабруска) якими так ділиться Тімок 1970,є багато кращих і смачніших укривних сортів як Аркадія,Атаман,Лора,Надія Азос....не буду всіх перечисляти , укриття на зиму не займає багато часу ,я не думаю що хтось має насаджень гектари винограду що було багато роботи.Я не маю проти нічого проти пана Тімок 1970 ,просто як є так є,кожен вибирає сорти які хоче мати....чи більш кращі з укривних сортів чи не високої якості (Лабрускові сорти)і не треба дивитись на морозостійкість винограду а на смакові характеристики......
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #10 : 24 09, 2012, 21:03* »

Ви не розібралися. Пан Тімок1970, навпаки наголошує що він спеціалізується ТІЛЬКИ на винограді мускатних морозостійких неукривних сортів і їх популяризацією.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 25 09, 2012, 10:04* »

Я зрозумів про  що іде мова,але все ж (Лабрускові)сорти не є високої якості,тому у мене є тільки один кущ
Ізабелли яка так само( Лабруска)і порівняння з якісними сортами це як небо і земля.тримаю тільки для дослідження які максимальні температури витримає морозу,якщо великі морози постійно підмерзає ,тому краще мати більш якісні укривні сорти і не думати чи обмерзне виноград в зимі .....
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #12 : 15 11, 2012, 20:38* »

Цікаво хто і які сорти столового винограду посадивши цього року
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #13 : 16 11, 2012, 11:41* »

Звичайно цікаво, от і зробіть старт, тобто почніть із себе, інші, думаю підтримають.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #14 : 16 11, 2012, 14:02* »

Цього року посадив Антоній великий,Богатяновський,Пам'яті Дженеєва,Фуршетний.
Записаний
Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #15 : 18 11, 2012, 11:40* »

Буду викидати Мускат Оттонель. Хворіє. Від мільдію відбою нема. Планую на його місце висадити Ювілей Новочеркаська
Записаний
orestguliy
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #16 : 18 11, 2012, 14:28* »

В цоьму році посадив з столових сортів;  Преображеніе , Юліан ,  Гала, Сфінкс,  Румба , Ніагара , Надежда Аскайска.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #17 : 18 11, 2012, 16:56* »

Цього року висадив - Флора
 - Тимур
 - Вікторія
 - Августін
 - Елегант
 - Памяті хірурга
 - Айвенго
 - Кишмиш лучистий
 - Талісман
 - Тузловський велікан
 - Аркадія
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #18 : 09 12, 2012, 09:59* »

Перепробував багато сортів,колись гнався за розміром,а також якщо красиво описана характеристика сорта(гф),потім виявлялось ,що дана форма не відповідає даній характеристиці,не витримує описаний мороз,поражається хворобами,потрібно багато хім.обробок...  Тепер при виборі винограду (стараюсь придбати чубук,щоб не занести філоксеру,бо то є сама більша зараза) для мене є такі критерії 1-смак,2-дуже висока стійкість до основних захворювань,3-урожайність,4- морозостійкість.Якщо набратись терпіння ,то за кілька років ,накопивши відповідну інформацію про потрібні сорти можна вибрати із кількох тисяч... кілька,або пару десятків сортів які повністю задовільнять потребу,діло за малим,купити посадковий матеріал,так давайте допомагати в цьому один одному.
Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #19 : 09 12, 2012, 10:11* »

Підтримую Вас на всі 100%. Для того і існують клуби по інтересах. Але щоб більш оперативніше (відносно) підібрати сорти для нашого регіону за потрібними критеріями повинен бути активний обмін інформацією. Тобто кожен має якісь напрацювання і треба ділитися досвідом як при зустрічах так і на форумі...
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #20 : 05 01, 2013, 13:59* »

В тому 2012 році у мене плодоносили такі сорти і гібриди-Галахад,Віктор,Юпітер,Венера,Глаша,Гриф,Вікторія,Восторг,Зося,Русмол,Кантемирівський,Різамат(буду викидати)сильно поражається мільдью,гнилями,Гурзуфський рожевий,Лівадійський чорний,к-ш Лучистий,Талісман,Памяті Негруля,Оригінал,Страшенський,к-ш Запоріжський,Біле чудо,ну і ще з десяток,неговорячи про свої сіянці,та ті в назвах яких не впевнений.
Записаний
Дмитро Семенів
Голова клубу ВП
Золотий Модератор
Початківець

Перегляд профілю Email
« Відповідь #21 : 13 01, 2013, 14:00* »

http://xn--80addfr4ahr.com.ua/ - цікава інформація про нові сорти винограду від Сівчука С.В.
« Останнє редагування: 13 01, 2013, 14:03* від Дмитро Семенів » Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #22 : 26 01, 2013, 10:21* »

Добрий день,кілька слів хочу сказати за к-ш Лучистий,він досить проблемний в нашій зоні,досить сильно поражається мільдью,потребує ретельного догляду і в нього досить пізне цвітіння,бувало і в перших числах липня,я його пересадив у теплицю,там він безпроблемний.Ананасний ранній теж потребує профілактики і вкривання на зиму,при-28*він уже солідно підмерзає,поки що в колекції,їм як столовий.Описані виногради Сівчуком не такі вже і нові і в нашій зоні багато із них будуть поражатись хворобами,як на мою думку потрібно шукати стійкі сорти і гібриди,щоб споживати чистий виноград.            Хочу придбати Маркет,Гольд мускат-попробувати їх в селекції.              З повагою Юліан Ярославович.

Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #23 : 26 01, 2013, 23:39* »

Добридень колеги.Радію за тих виноградарів які мають багато землі ,і можуть садити велику кількість сортів винограду.Я живу в м.Ів.-Франківську ,маю 3-сотки іна них росте багато рослин.З виноградів--Кеша-1,Аркадія,Тимур,Киш-миш Запоріжський,Восторг чорний,Агат донський,РусВен,Плевен,Мускат донський,Гарольд,Лівадійський чорний,Ювілей Новочеркаський,Ізабела,(рожевий ранній),і мій старожил Кадарка.Не укривні-Кадарка,Ізабелла,і як сформував Киш-миш З,Восторг чор.,Агат донський.Ці три підмерзли,врожаю не було а АГАТ ДОНСЬКИЙ дав на заміщиних бруньках-грона 500-700 гр.
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #24 : 28 01, 2013, 08:50* »

Доброго ранку.Біля хати теж землі не багато,а на полі починати вирощувати,нерви псувати,переживати аби не покрали,а тим більше коли заплодоносить.Жертвую персиками,абрикосами,буду різати і підчищувати яблуні,все для нього любимого.Чорний Восторг давав у мене грона до 2,5кг,але прийшлось прибрати,прибудова,більше його не відновлював,смак у нього простий,а так нічого і для селекції підходить ,квітка жіноча.
Записаний
Сторінок: [1] 2 3   Нагору
  Друк  

Перейти в: