Виноградарі Прикарпаття
17 02, 2020, 09:11* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: 1 2 [3]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: столові сорти винограду  (Прочитано 19281 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #50 : 20 09, 2015, 18:59* »

А чому б вам не поцікавитися у самого Павлія. Для чого вам посередник?
... А ви все таки лукавите, бо на відомому форумі ви абсолютно так само тролили Павлія, де вас на довгий час заблокували...
Записаний
sasha
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #51 : 21 09, 2015, 10:15* »

а Тімок то, тро-ло-ло)))
Записаний
ДЖОН
Початківець
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #52 : 21 10, 2015, 15:01* »

Доброго здоров"я, шановні виноградарі! Хто може поділитися інформацією про форми Бурдака А.В.,хотів би придбати, вони не дешеві,тому хотілося б почути Вашу думку.Наперед вдячний.
Записаний
Юліан
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #53 : 23 01, 2016, 11:10* »

В 2015 році сподобався сорт Венера,під такою назвою його придбав,він же напевно і Венус,перші роки у мене було погане плодоношення,коли розрісся,набрав сили дав солідний урожай,ягода має присмак смородини,при повній стиглості присмак чорниці,дуже солодкий,можна робити кишмиш,вино,хто на що гаразд,я держу в морозилці і їм по трохи як карамельки,сорт(ягоди) не поражались в мене і не розтріскувались за всі роки плодоношення,деякі листки трохи поражались мільдью,але після профілактики  без проблем,не вкриваю,заявлена морозостійкість -28*                                                                           ШАНОВНІ ВИНОГРАДАРІ ОПИСУЙТЕ СОРТИ,ЯКІ ВИРОЩУЄТЕ,БУДЕМО ВИБИРАТИ ІЗ НИХ КРАЩІ...
Записаний
мирослава романюк
Впевнений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #54 : 23 01, 2016, 22:29* »

В цьому році отримала урожай на минулорічній прививці Назарія. Форма в привитій культурі показала потужну силу росту. На 9 пагонах залишила по одній гроні. Грона мають цікаву форму конічноцеліндричну, або" як качалочки", помірно рихлі. Ягода кругла , темно-синя з сизо-перламутровим пруїном з м'ясистою м'якоттю і ніжною шкірочкою, гармонійного але особливого смаку.
Ягоди не розтріскувались. Лоза визріла повністю. Далі буду спостерігати.
Записаний
Сторінок: 1 2 [3]   Нагору
  Друк  

Перейти в: