Виноградарі Прикарпаття
23 07, 2019, 23:00* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:

Початок   Допомога Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Прес виноградний  (Прочитано 5327 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« : 18 12, 2011, 16:06* »

Напишіть хто має прес і від якого виробника,можливо хтось сам зробив прес і може поділитись досвідом
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 15 04, 2013, 17:19* »

Пане Михайло у Вас на фото бачив прес, якщо можна опишіть будь ласка параметри і вагу преса
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #2 : 15 04, 2013, 21:12* »

п.ІВАНЕ,в 1996р.я був на сизоні(сапання буряка) були люди з Молдавії,вони і розказали про прес і теребілку(її не робив ,мало винограду)Корзина з букових рейок-1-2см.,1метр висоти(вкоротив на80см.)винт з токарного станка,різьба ленточна.піддон діаметр-60см. з тітана.Засипаю виноград,мну колотушкою,сік спливає,після ставлю деревяні півмісячі,4-бруски,титановий диск,гайку і пресую,жмих виходить сухий.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 16 04, 2013, 17:26* »

Який об'єм корзини в літрах Вашого пресу.
Записаний
Михайло Лучин
Гість
« Відповідь #4 : 16 04, 2013, 20:15* »

п.ІВАНЕ,на мою думку обєм мого преса біля 70 літрів.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 17 04, 2013, 17:22* »

Дякую Вам за змістовну відповідь .Думаю придбати прес об'єм корзинки 50-100 літрів,тому і цікавлять габарити пресу .
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 25 10, 2013, 14:35* »

показую  свою  конструкцію преса :

« Останнє редагування: 25 10, 2013, 14:42* від Ярослав » Записаний

Виноградні вина - складова частина загальнолюдської культури.
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

Перегляд профілю WWW Email
« Відповідь #7 : 25 10, 2013, 14:44* »

А чому всі практикують преси циліндричної форми. А якщо попробувати прямокутну форму. ЇЇ легше виготовити. Чи є якісь особливості і переваги круглих на прямокутними?
« Останнє редагування: 28 10, 2013, 20:46* від Ярослав » Записаний
Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #8 : 25 10, 2013, 14:47* »

Пане Михайло бачу ви свій виноград не подрібнюєте, а "товкачем" розминаєте. Чи не пошкоджуються кісточки винограду при цьому? Бо всі рекомендують їх не пошкоджувати щоб вино не гірчило...
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 26 10, 2013, 19:36* »

п.Ярослав,кругла форма при тиску витримує одинакову силу на всі сторони,і немає тому деформації стінок.Коли я мну виноград ступкою я не розтовчую кісточки винограду і тому немає гіркоти в суслі...
Записаний

Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #10 : 28 10, 2013, 16:13* »

А який зміст давити виноград аж до деформації стінок. Найкраще вино взагалі виходить з так званого самотьоку. А потім легкий віджим... Нам же сок з кісточок не потрібен :)   ... Якщо тиснути сік з яблук, погоджуюся, там потрібне значне зусилля, а для винограду...???
Записаний
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 28 10, 2013, 20:28* »

п.Ярослав,коли ти невитиснеш сильно виноград то 50%-соку викинеш з жмихом.Подивись на всі преси,які великі винти-для чого!..
Записаний

Ярослав
Адміністратор
Супер користувач

Борітеся-поборете

« Відповідь #12 : 28 10, 2013, 20:46* »

Та ніколи... Я, чорний виноград подрібнивши, витримую на мезгі, в залежності від сорту, від 3 до 8 днів. Після цього сік дуже легко видавлюється через марлю руками. Вихід в мене становить не менше 70 % від ваги винограду. Так само білий, витримую не більше одного дня, но також досить легко давиться вручну. Хоча в мене і є прес. Правда ручний процес триває довше ніж механічний (пресом). І для ручного видавлювання стараюся більше 30 кг винограду за один захід не заготовлювати. Бо ліньки встановлювати, давити, мити прес для такої кількості. А от яблука.... там треба тиснути моцно, я взагалі  використовую 3-х тонний домкрат замість винта...
« Останнє редагування: 28 10, 2013, 20:49* від Ярослав » Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #13 : 09 11, 2013, 18:32* »

Та ніколи... Я, чорний виноград подрібнивши, витримую на мезгі, в залежності від сорту, від 3 до 8 днів. Після цього сік дуже легко видавлюється через марлю руками. Вихід в мене становить не менше 70 % від ваги винограду. Так само білий, витримую не більше одного дня, но також досить легко давиться вручну. Хоча в мене і є прес. Правда ручний процес триває довше ніж механічний (пресом). І для ручного видавлювання стараюся більше 30 кг винограду за один захід не заготовлювати. Бо ліньки встановлювати, давити, мити прес для такої кількості. А от яблука.... там треба тиснути моцно, я взагалі  використовую 3-х тонний домкрат замість винта...
[/
quote]
Взагалі білий виноград не треба витримувати на шкірці,його треба зразу пресувати
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #14 : 09 11, 2013, 18:35* »

п.Ярослав,коли ти невитиснеш сильно виноград то 50%-соку викинеш з жмихом.Подивись на всі преси,які великі винти-для чого!..
Руками якби не тиснув не витесниш весь сік,всеж таки краще любим хоть малим пресом на 10 літрів це зробити,звичайно якщо є прес
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #15 : 09 11, 2013, 18:43* »

А чому всі практикують преси циліндричної форми. А якщо попробувати прямокутну форму. ЇЇ легше виготовити. Чи є якісь особливості і переваги круглих на прямокутними?
Всерівно навколо пресу іде полоса з металу  все буде залежати від товщини металу,до якого будуть прикріплені рейки буде це прямокутним чи круглим прес немає значення
Записаний
Ігор Ткач
Користувач
**

Перегляд профілю Email
« Відповідь #16 : 01 12, 2014, 23:05* »

Я так розумію, що якщо тиснути сильно (наприклад домкратом 3-5 тон), так як яблука, то можна щось нашкодити?
Чи в чому секрет?
Записаний

Accippe Dee pro medicamento
Михайло Лучин
Золотий Модератор
Досвідчений користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #17 : 04 12, 2014, 22:48* »

п Ігоре преси є і гідравлічні-витискати виноград можна до сухого жмиху.В процесі виноробства приходить і знання і досвіт
Записаний

Василь Зварич
Адміністратор
Супер користувач

Клуб ВП

359206433
« Відповідь #18 : 10 12, 2014, 21:28* »

Все має бути в міру.
Переконаний, що і з каменю можна вичавити воду але в нашому ділі основне не розчавити кісточки.
Надмірні зусилля шкодять і людині, і обладнанню, і кінцевому продукту.
Записаний
іван
Супер користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #19 : 10 01, 2017, 22:43* »

Ягоду винограду спочатку легко  роздавити і пресувати, з яблуками трохи по іншому треба спочатку їх на терці потерти а вже потім пресувати
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: