Клуб "Виноградарі Прикарпаття"

Lalvin EC К1-V1116

Lalvin EC К1-V1116


Винні дріжджі K1-V1116 відрізняються здатністю до бродіння в стресових умовах, таких як низька концентрація, низькі температури і низький вміст жирних кислот. Дріжджі стійки до алкоголю (до 18%), добре працюють в діапазоні температур від 10 до 35оС. При температурі нижче 16оС і додаванні підживлення, дріжджі виробляють велику кількість складних ефірів (ізоаміл ацетат, гексил ацетат, феніл етилацетат), що привносить в виноматеріал насичений аромат.

ЗАСТОСУВАННЯ
Дріжджі KV-1116 дозволяють висловити аромат винограду в готової продукції і зберігає його значно довше в порівнянні з винами, в яких використовувалися стандартні дріжджі (наприклад Prise de Mousse). Штам рекомендований для виробництва холодних вин, але може застосовуватися так само для виробництва рожевих і основних червоних вин.

ДОЗУВАННЯ
Оптимальне дозування винних дріжджів K1-V1116 залежить від типу і чистоти сировини, умов і тривалості ферментації і варіюється від 1 до 4 г / дал.

СКЛАД
Винні дріжджі Saccharomyces cerevisiae без добавок. Більше 20 мільярдів клітин на 1 грам.

ВОЛОГІСТЬ
Близько 6%.

ПІДГОТОВКА ДО ВНЕСЕННЯ
Дріжджі розводяться у воді з розрахунку одна упаковка (25г) на 250 грам води має температуру 35-40оС. Температура води не повинна перевищувати 40оC щоб уникнути пошкодження дріжджів. Суміш обережно перемішують для видалення грудок і витримують протягом 15-20 хвилин (але не більше 30 хвилин!), А потім знову обережно перемішують. Повільно (протягом 5 хвилин) суміш змішують з рівним об’ємом сусла. Це дозволяє дріжджів пройти акліматизацію і уникнути температурного шоку при швидкому охолодженні до температури сусла.

ЗБЕРІГАННЯ
У сухому прохолодному місці при температурі 5-15оС. Витягнуті з оригінальної упаковки при дотриманні умов зберігання дріжджі зберігають активність протягом 3-х місяців.