Клуб "Виноградарі Прикарпаття"

СВЯТО ВИНОГРАДУ ТА ВИНА 2014

30 та 31 серпня 2014 року на площі Ринок, що  у місті Івано-Франківськ відбувся І фестиваль “СВЯТО ВИНОГРАДУ ТА ВИНА”.

 

 

30 та 31 серпня 2014 року на площі Ринок, що у місті Івано-Франківськ члени Клубу “Виноградарі Прикарпаття” (Клуб ВП) та інші учасники дійства з Києва, Львова, Закарпаття, Буковини, Хмельниччини, Одещини, Тернопільщини та інших куточків України ділились своїми здобутками і знаннями у вирощувані винограду та виготовленні вина.
“Якщо хочеш бути щасливим – посади виноградну лозу”. Цей вислів став гаслом проведення свята, яке планується і надалі проводити щорічно в останні вихідні серпня. Бо саме в цей час, напоєні сонячними променями грона винограду більшості сортів на Прикарпатті набувають найпривабливішого вигляду та цукристості.
Два дні в центрі Івано-Франківська жителі та гості міста мали можливість ознайомитись із діяльністю Клубу “Виноградарі Прикарпаття”, поспілкуватись із його членами та відомими виноградарями з різних куточків України. З великою шаною і повагою ми вітали Марію Костик із Криму, Петра Мазура та Ламаша Олександра із Києва. На свято прибули наші гості із Хмельниччини Параскевич Микола та Швець Василь, “Братство галицьких виноградарів” на чолі з Богданом Павлієм зі Львова. Наші друзі із Буковини та Тернопільщини, а також винороби Закарпаття.
Святковості нашому дійству додали уже традиційні наші партнери – пасічники, які частували краян своєю цілющою продукцією. А карпатська кухня, яку представив Великий Карпатський бренд “Чиста флора” і її організатор Тарас Лялик частували усіх бажаючих неповторною і смачною грибною юшкою, яка клекотіла у великих казанах. Приємні запахи від кухні із легким димком ватри в поєднанні із ароматом бджільництва, винограду та вина, а також безліччю різноманітних торгових точок із солодощами додавали більшої святковості, вишуканості, неповторності та навіть цікавої “екзотичності”.
Чарівна ведуча Лілія Кабат постійно наголошувала на значимості винограду в житті людини, наводила цитати із Біблії та читала вірші, в яких оспівується сонячна ягода. На сцені виступали зовсім юні виконавці першої вокальної школи Ірини Батюк. Час від часу дитячі голоси змінювала більш солідна музика муніципального естрадного-симфонічного оркестру, капели бандуристів,. Бревіс, Harmonia Nobile тощо. Завдячуючи яким організаторам вдалось на святі створити гармонію винограду, вина та музики.
Але найбільша увага була все – таки прикута до виноградарів. Воно і не дивно. Великі, ваговиті і різнобарвні грона сортів та гібридних форм. Віктор, Ювілей, Новочеркаська, Преображеніє, Шоколадний, Сфінкс, Рошфор у поєднанні із відомими класичними сортами нікого не могли залишити байдужими. Бажаючі могли скуштувати привабливі ягоди, а скуштувавши не стримувались, щоб не придбати саджанець даного сорту та купити додому кілограм чи два винограду. Кожен відвідувач та випадковий перехожий знаходив для себе щось цікаве, корисне, повчальне. Завжди людно було біля відомого буковинського виноградаря Сергія Адамовича, виноробів Львівщини та Закарпаття. Нікого не залишило байдужим проведення майстер – класу із виготовлення вина на сцені. Дипломовані винороби клубу на чолі із Михайлом Лучином наглядно продемонстрували процес виготовлення вина із застосуванням новітнього обладнання та методів, які покращують якість домашнього продукту. Поділились власними секретами та досвідом з початківцями цієї приємної справи.
Суботнього дня в ресторані”ФранКо”, зал який нам люб’язно надали наші партнери, дегустаційна комісія професіоналів, до складу якої входили відомі виноградарі, визначала переможців.

У номінації найкрасивіше гроно:
І місце – сорт винограду “Віктор”, виноградаря з Київщини Мазура Петра Олексійовича;
ІІ місце – сорт винограду “Преображеніє”, виноградаря з Городенки (Івано-Франківська область) Романюк Мирослави Петрівни;
ІІІ місце – сорт винограду “Шоколадний”, виноградаря з Ялти Костик Марії Антонівни.

У номінації найважче гроно:
І місце – сорт винограду “Шоколадний”, вага грона 1940г, виноградаря з Ялти Костик Марії Антонівни;
ІІ місце – сорт винограду “Аркадія”, вага грона 1930г, виноградаря Гаморака Богдана Михайловича;
ІІІ місце – сорт винограду “Преображеніє”, вага грона 1840г, виноградаря з Городенки (Івано-Франківська область) Романюк Мирослави Петрівни.

У номінації найсмачніше гроно:
І місце – сорт винограду “Шоколадний”, виноградаря з Ялти Костик Марії Антонівни;
ІІ місце – сорт винограду “Аркадія”, виноградаря з Коломиї (Івано-Франківська область) Пантя Петра Васильовича;
ІІІ місце – сорт винограду “Віктор”, виноградаря з Київщини Мазура Петра Олексійовича.

Вінцем першого дня свята стало проведення семінару на тему “Виноградарство на Україні”. Усі бажаючі зібрались у читальному залі обласної наукової бібліотеки. Заповнений зал ще раз переконував нас, що прикарпатці проявляють неабиякий інтерес до цієї теми. І ця популярність зростає з кожним роком. Вести таке поважне зібрання, на якому були присутні відомі виноградарі-селекціонери та дипломовані винороби з цілої України, керівництво клубу довірило заслуженому садівнику України, редактору журналу “Виноградарі Прикарпаття”, Іванічку Богдану Михайловичу.
Першому надали слово від господарів свята надали члену Правління Клубу ВП “професору” прикарпатської лози (так називають між собою свого досвідченого виноградаря одноклубники) Стефанюку Богдану Михайловичу: “опираючись на мій багаторічний досвід по вирощуванні винограду, випробуванні нових сортів та гібридних форм переконливо стверджую, що на Прикарпатті, як вважається – зоні ризикованого виноградарства, можна з успіхом вирощувати столовий виноград вагою до 2,5 кг з чудовими смаковими якостями. Зважаючи на той факт, продовжував Богдан Михайлович свій виступ, що цього року весняні заморозки з 5 на 6 травня (коли нічна температура опустилась до -3°С) знищили більшу частину майбутнього урожаю. Але своїми плодами порадували нас такі гібридні форми, як Рошфор, Супер екстра, Гарольд; трійка Крайнова – Преображеніє, Віктор, Ювілей Новочеркаська. Деякі сорти в нас на заході видають грона з кращими характеристиками, ніж заявлені в каталогах. Цього року це відноситься до таких гібридних форм, як Монарх, Олігарх та Модерн. Надіюсь, що такі сорти і гібридні форми, як Фурор, Дарія, Кишмиш Біле полум’я, Атіка, Зоря Несв’ятая, Подарок Несв’ятая, Пам’яті Дженєєва, які на сьогоднішній день проходять випробування також приживуться на Прикарпатській землі. В останні роки став приділяти більше уваги захисту виноградної лози біологічними препаратами. Цього року застосовував таку бакову суміш: фітоспорин + гаупсин + мікосан + стимулятор Біонур. Перші враження позитивні.”
З особливою увагою учасники семінару прослухали виступ ведучого спеціаліста по селекції винограду НФП “Ампелос” Костик Марії Антонівни, яка не зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Криму прибула до нас з Ялти. Перш за все Марія Антонівна подякувала за запрошення та відмітила, що “Свято винограду та вина” вдалось. “Щиро радію, що на західній Україні є такі ентузіасти вирощування винограду, які закликали всіх на своє свято.” – раділа пані Марія. “30 років вивчаю генофонд винограду, створений під керівництвом видатного селекціонера – виноградаря професора П.Я.Голодриги – продовжувала Марія Антонівна. На сьогоднішній день з цього генофонду виділено 40 сортів винограду, які поєднують в собі стійкість до філоксери, мільдію, оїдіуму, з хорошою якістю, урожайністю і морозостійкістю. Більше 20 з них внесені в державний реєстр України (в тому числі 10 сортів відселекцейовані НФП “Ампелос”). З більшістю цих сортів прикарпатці мають змогу ознайомитись на святі. Зокрема представила на огляд такі сорти, як Подарок Магарача, Лівадійський чорний, Буковина, Олег, Мускат Голодриги, Шоколадний, Гурзуфський рожевий.”
Представник хмельницького клубу “Сад, виноград” Параскевич Микола Григорович привітав всіх жителів міста Івано-Франківськ і гостей, які прибули на “Свято винограду та вина” і побажав членам Клубу ВП не зупинятись на перших успіхах, адже виноград це особлива культура, яка щороку дарує нові сподівання і нові сорти. Від Миколи Григоровича це звучало переконливо, адже він випробував понад 400 сортів та гібридних форм.
Наших сусідів з Буковини представляв досвідчений виноградар Адамович Сергій Миколайович: “оптимальна глибина садіння винограду на наших західних землях повинна бути 20-25см. Хочу звернути особливу увагу виноградарів на такі сорти, як Гарольд, Назарій, Рошфор, Подарок Несв’ятая, Памяті Негруля, Рожденственский, які зберігаються на кущах до заморозків без особливих змін якості сорту, а деякі з них при певних умовах зберігаються до Різдвяних свят.”
Відомий виноградар-селекціонер на Україні, голова клубу Братcnва Галицьких виноградарів Павлій Б.М. сказав, що він по щирому заздрить команді Клубу ВП, яка при підтримці міськвиконкому зуміла зробити справжнє свято для жителів, гостей нашого краю. Ми поки що не відчуваємо підтримки від міської влади і просимо керівництво клубу запросити на наступний фестиваль нашого міського голову п. Садового Андрія. Богдан Михайлович стверджує і власними винами переконує, що в наших умовах з технічних сортів можна виготовити класні вина типу європейських. Треба над цим працювати і до цього прагнути.
Особливу увагу прикарпатців привернув виступ представника Київщини Ламаша Олександра, відомого виноградаря і винороба. Його виноградник – це 300 кущів винограду і в перспективі ще 400 кущів. Він порадив жителям нашого краю сміливо застосовувати ЧКД для виготовлення вина, засоби для освітлення та стабілізації виноматеріалів, а також засоби для активації дріжджів та їх живлення під час ферментації і запевнив, що застосування даних препаратів тільки покращить якість вина і сприятиме довшому зберіганню.
Заступник голови Клубу ВП Лучин Михайло висловив вдячність всім виступаючим за високу оцінку проведення “Свята винограду і вина”, а також відмітив, що правління клубу в перспективі врахує ті зауваження, які в основному були сказані під час індивідуальних розмов на площі біля міської ратуші. Його виступ в основному був сконцентрований на необхідності більш дієвого спілкування і розвитку виноградарства та виноробства в масштабі всієї України. Резюме цього виступу – створення всеукраїнського об’єднання (спілки, асоціації) виноградарів і державної підтримки цієї громадської організації.
Підсумовуючи проведення семінару, ведучий добавив: “до тепер вважалось, що людям з підвищеним вмістом цукру в крові та надмірною вагою виноград протипоказаний. Однак, фахівці з Мічиганського університету спростували це твердження. Вони дослідили, що виноград зменшує ризик розвитку не лише серцево-судинних недуг, а й діабету та ожиріння. Це ще раз підкреслює, що виноградна ягода, а також родзинки мають бути обов’язково на столі кожного українця”. Іван Михайлович також висловив надію, що проведення “Свята винограду і вина” в м. Івано-Франківську стане традиційним і побажав жителям краю і гостям здобутків, цікавих та стійких сортів і гібридних форм винограду, нових зустрічей на прикарпатській землі.
В неділю у ресторані “ФранКо” проходила дегустація аматорських вин у номінаціях: сухі, напівсолодкі та десертні вина. Кожен бажаючий з гостей свята і учасників міг подати своє вино на конкурс. Серед дегустаторів були дипломовані винороби Клубу “Виноградарі Прикарпаття”, відомі винороби України які займали призові місця на всеукраїнських конкурсах та професійні сомельє, які входять у п’ятірку кращих за підсумками 2013 року. Підрахункова комісія обробила дані та визначила переможців.

У номінації сухі вина:
І місце – вино “Гранат”, дегустаційний № 6, винороба з Івано-Франківська Мельниченка Ігора Ярославовича;
ІІ місце – вино “Каберне”, дегустаційний № 9, винороба з Хмельниччини Параскевича Миколи Григоровича;
ІІІ місце – вино “Гібрид білий”, дегустаційний № 2, винороба з Івано-Франківська Лучина Михайла Юрійовича.

У номінації напівсолодкі вина:
І місце – вино “Ізабелла”, дегустаційний № 7, винороба з Прикарпаття Паламаря Романа Івановича;
ІІ місце – вино “Мускатне”, дегустаційний № 5, винороба з Івано-Франківська Мельниченка Ігора Ярославовича;
ІІІ місце – вино “ДПО-14”, дегустаційний № 2, винороба з Івано-Франківська Драганця Петра Онуфрійовича.

У номінації десертні вина:
І місце – вино “Рубін Голодриги”, дегустаційний № 5, винороба з Криму Костик Марії Антонівни;
ІІ місце – вино “Ізабелла”, дегустаційний № 1, винороба з Прикарпаття Паламаря Романа Івановича;
ІІІ місце – вино “Кагор”, дегустаційний № 4, винороба зі Львова Павлія Богдана Михайловича.

Виноробні заводи України мали можливість частувати своїми напоями на терасі театру кіно “Люм’єр”, презентуючи свої торгівельні марки. На дегустацію могли потрапити і гості свята, які взяли участь у конкурсі на тему виноградарства, яку проводили члени клубу Богдан Гаморак та Люба Семенів і виграли безкоштовний білет. “Свято винограду та вина ” – закінчилося, залишивши надовго приємні спогади.
А ми, виноградарі Прикарпатського краю, щиро вдячні нашим спонсорам, та усім , хто допомагав нам і сприяв у проведенні свята: виконавчий комітет міської ради Івано-Франківська, міське управління культури, обласне управління культури, Асоціація “Великий Карпатський Бренд – Чиста Флора”, ТМ “Смак Українських Карпат”, виномаркет “Wine Time”, виномаркет “Винний дім”, Готель “Надія”, покої для гощень “Світлиця Мулярова”, ресторан “Фран Ко”, театр кіно “Люм’єр”, газета приватних оголошень “Афіша Прикарпаття”, газета приватних оголошень “Анонс контракт”, ТРК “Вежа”, інтернет видання “Пульс міста”, журнал “Напої.Технології та Інновації”, сімейне виноробне господарство “Бейкуш”, Торговий Дім “Котнар”, Iвано-Франкiвська обласна унiверсальна наукова бiблiотека iменi I. Франка, ТРК «3-Студія», рекламно-інформаційний тижневик «ЗПС-інформ», радіо “Дзвони” 105,8 FM, ОДТРК “Карпати”, ТРК “РАІ”, радіокомпанія «Західний полюс», Івано-Франківська обласна Філармонія. Велика подяка члену клубу Василю Зваричу , який взяв на себе всі організаторські питання і акумулював клубні ідеї на успішне проведення дійства.
До нових зустрічей на гостинній Прикарпатській землі!

Голова та Правління Клубу ВП висловлює щиру вдячність:

  • міській владі, а саме меру Івано-Франківська Віктору Анушкевичусу;
  • всім хто долучився до створення та організації фестивалю;
  • всім учасникам свята;
  • всім гостям свята.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *