Клуб "Виноградарі Прикарпаття"

Технологія інтенсивної вегетації саджанців винограду.

Створено в першу чергу для того- щоб отримати перший не поганий урожай винограду уже через рік після посадки. Не на 3-4 рік,як за часту буває, це навіть для аграріїв принесе добрий економічний ефект, коли в короткий час можна уже отримати результат.

Технологія складається з декілької етапів.

Першим етап починається з підготування ділянки  копається траншея весь верхній родючий шар грунту відкидається в одну сторону,  а не родючий шар  в іншу. Рекомендується копати не менше 60 см в глибину .
На дно закладають підкормку яка буде годувати виноград в перші роки його життя, це може бути перегній, попіл, калійні, фосфорні мінеральні добрива.
Зверху присипають родючим шаром землі, який гарно розпушують щоб молодому корінню куща було легко рости.

Другим крок це створення певних умов для посадки чубуків, досягаються ці умови укриванням підготовленої плантації чорною поліетеленовою плівкою.
Робиться це для того щоб земля на весні швидше прогрілась до комфортної температури.
Зокрема для розпускання бруньок  грунт на глибині 30 см повинен прогрітися до температури до 10-15°С, тому підготовлений ряд до посадки укривається чорною плівкою.

Третій  залог успіху це капельний полив з внесенням добрив, а саме: мастер-20:20:20,до середини літа.

А також обприскування препаратом плантафол по листку і  біостимулятором –біоглобін.
За літо вдалося сформувати кущі  по два пагони по 3-5м приросту кожен(що дасть змогу сформувати дві повноцінні плодові стрілки)в сумі по 6-10 метрів приросту кожен.

 

Автор: Калуський Р. І.
Редактор: Свідрак І. М.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *